Felietony

Poznajmy: FutboloveTV

Arkadiusz Milik, Jakub Rzeźniczak, Mateusz Klich, Sebastian Mila – to tylko część osób, z którymi wywiad możemy zobaczyć w serwisie Youtube na kanale „FutboloveTV”.  Jest to „program, w którym poznamy piłkarzy z nieznanej dotąd strony”. Autorem tego projektu jest Dominik Szarek, którego sylwetkę przedstawiamy wam w naszym serwisie.

Dominik Szarek już kilka lat działał w Internecie i w związku z tym chciał zrobić coś swojego – coś, co jest związane z jego pasją, piłką nożną.  Wpadł na pomysł prowadzenia kanału, nie wychodząc nawet z domu! Dzięki takiemu programowi jak Skype jest to możliwe, gdyż pozwala mu on przeprowadzać wywiady z zawodnikami, nie spotykając się z nimi osobiście lecz poprzez Internet. Jak dowiadujemy się z jednego wywiadu, nigdy wcześniej nie miał kontaktu z piłkarzem, który był gościem w jego programie.

Futbolove to bardzo ciekawy projekt, ponieważ do tej pory nikt nie wpadł na podobny pomysł. Jest to coś nowego na polskiej scenie Youtube. Autor w jednym z wywiadów mówi:
„Długo szukałem formatów zagranicznych, które działałyby w taki sposób jak Futbolove, polegając na spotkaniach przez Skype, ale do dziś nie znalazłem nic podobnego. Wydaje mi się więc, że na swój sposób Futbolove jest oryginalnym pomysłem, w którym można doszukać się wielu inspiracji, ale nie jest on kalką niczego już istniejącego”.

Dominik wpadł na świetny i przede wszystkim oryginalny pomysł, którego jeszcze nie było, a przynajmniej o takim odbiorze. Doskonale trafia do grupy osób, które interesują się piłką nożną nie tylko od strony czysto sportowej. Ludzie chcą wiedzieć trochę więcej o zawodnikach, szczególnie kiedy mają możliwość usłyszeć to z ust samego sportowca!

Aktualnie kanał FutboloveTV w serwisie YouTube przekroczył już liczbę 3 tysięcy subskrypcji, a łączna ilość wyświetleń filmów osiąga nieco ponad 325 tysięcy. Natomiast fanpage „Futbolove” na Facebook’u polubiło ponad 11 tysięcy użytkowników. Mamy nadzieje, ze w związku z tymi (wciąż przecież rosnącymi) liczbami, kanał będzie rozwijał się dalej i przyciągnie sporą liczbę widzów. Zachęcamy do oglądania i subskrybowania! Kto wie, może coraz większa liczba odsłon sprawi, że zaczną pojawiać się wywiady z najbardziej rozpoznawalnymi i cenionymi piłkarzami? Tego na pewno życzymy Dominikowi!

MACIEJ RZEPKA

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top