Poznajmy

Piosenkarka wkracza do vlogosfery – Dziarma Vlog

Dziarma się nie cacka, mówi, co myśli, robi, co czuje. Jeżeli nie lubicie niegrzecznych dziewczyn… Albo może, jeśli lubicie – szansa na kliknięcie przycisku subskrybuj znacząco wzrasta.

Twarze znane, obracające się wśród celebrytów, same nimi będące, śpiewające czy błyszczące na Instagramie – to twarze, które coraz częściej postanawiają do swojego repertuaru włączyć także i YouTube. Jest to teraz ważny element kariery w social mediach, nie tylko w kwestii promocji, zarobków czy kreowania wizerunku, ale i kontaktu z obserwatorami. Taką znaną nieznaną youtuberką została kilka tygodni temu Agata Dziarma Dziarmagowska.

Kim jest Dziarma?

Pierwszym słowem, jakie może przyjść na myśl o niej tym, którzy ją znają, może być kontrowersja. A zna ją wielu, bo choć jest jeszcze nieznana (a raczej mało znana, bo subskrypcje rosną szybko) na YouTube, to już dość znana publicznie. Żeby być zwięzłym, najlepiej nazwać ją piosenkarką. Mogę wszystko, nic nie muszę ma ponad 9 mln wyświetleń, więc prawdopodobieństwo, że słyszeliście tę piosenkę, nie należy do małych. Już w wieku 17 lat miała za sobą półfinał piątej edycji Mam Talent i udział w czwartej X Factora. Teraz ma 19, za kilka miesięcy 20, o czym możemy dowiedzieć się już na początku jej ostatniego filmiku – 50 faktów wraz z odpowiedziami na pytania. Fakty te nie należą do bardzo ogólnych, raczej nie nakreślą całej drogi do momentu bycia znanym, ale na pewno pozwolą poznać nieco jej sposób bycia. A ten jest bardzo oryginalny.

Dziarma

Dziarma się nie cacka, mówi, co myśli, robi, co czuje. Dziewczyna jest pozytywna i lubi się bawić. Jeżeli nie lubicie niegrzecznych dziewczyn… Albo może, jeśli lubicie – szansa na kliknięcie przycisku subskrybuj znacząco wzrasta.

Nowy kanał, stara twarz

Z tą twarzą oczywiście nie dosłownie, ale takie określenie można by opatentować. Dziarma bardzo szybko zebrała prawie 30 tysięcy subów, nie trudno się domyślić, że głównie dzięki swojej zdobytej już wcześniej rozpoznawalności. Kanał gromadzi przede wszystkim fanów Agaty, którzy ją obserwują i pragną więcej informacji czy kontaktu z nią. Wydaje mi się, że głównie po to mógł on powstać. Dla poszerzenia swojej obecności w internecie. Do tego z pewnością dochodzą inne przemawiające za, ale dla kogoś z blisko stoma tysiącami polubień na fejsie i sześćdziesięcioma na insta to wydaje się być priorytetem. I to właśnie kontentu dostosowanego do tego się spodziewamy – faktów, odpowiedzi na pytania, makijażowych poradników, może jakichś daily vlogów czy storytellingów (opowiadania historii, żeby nie było, że mało rodzimie się tu zrobiło).

Mimo to, wydaje mi się, że nie tylko starzy obserwatorzy odnajdą się na jej kanale. Na pewno przyniesie on wielu nowych, a Dziarma Vlog prawdopodobnie nieźle się rozrośnie. O ile pojawi się więcej niż dwa dotychczas dodane filmiki.

Podsumowując – 2 filmy, 30 tys. widzów to dobry wynik. Jego przyczynę znamy, ale nie da się zaprzeczyć, że charakterystyczna Dziarma, to wzbudzająca zainteresowanie Dziarma. Sława znikąd nie przyszła. Muzyka jest kwestią gustu, youtuberzy także, więc… pora sprawdzić, czy Agata Dziarmagowska trafi w niego którąś z tych rzeczy. Może nawet obiema?

Dziarma

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top