Felietony

Poznajmy: Cyber Marian

W czeluściach portalu Youtube – nie tylko tym polskim, ale i zagranicznym – wyróżniamy kilka typów autorów: pospolici „Let’s Playerzy”, Vlogerzy, Showmani oraz cała reszta, która nie zalicza się do żadnej z tych grup, ewentualnie ma w sobie „po trochu” z każdej z nich. Cyber Marian bez wątpienia zalicza się do grupy numer trzy, do grupy Showmanów.

31 stycznia 2011 roku przyszedł na świat malutki Marian. Dorastał w niewiarygodnie szybkim tempie. Stworzył takie dzieła jak „Ukryty polski mega mix”, który każdy MUSIAŁ widzieć (jeśli ktoś nie widział – odsyłam TUTAJ). Stworzył także swój własny, autorski serial, w którym rozważa (może to zbyt poważnie powiedziane – lepiej będzie: przedstawia) wiele tematów życia codziennego. Zdobył on uznanie widzów swoim niecodziennym wyglądem, który dodaje animuszu w jego filmach. Występował także w wielu innych programach show, nadając im atrakcyjności (nie mówię, że przedtem były nieatrakcyjne, po prostu Marian rozbawi każdego), na przykład w stacji telewizyjnej 4FunTV.

Bez wątpienia można rzec, że „mega miksy” Mariana są jego najlepszymi dziełami. Mające ponad 8 milionów wyświetleń filmy dowodzą temu, że stworzył dzieło, które zapadnie w pamięci naszej, widzów, na długie lata. Dużą oglądalność mają także amerykańskie wersje polskich arcydzieł (m.in. Czterej Pancerni i Pies, Potop). Posiadający w tej chwili ponad 60 tysięcy widzów autor systematycznie wzbogaca swój kanał o nowe filmy, co bez wątpienia daje mu prawo do dalszego rozwoju. Ja osobiście polecam obejrzeć chociaż niektóre jego filmy, gdyż jest jedną z osób, które zostaną zapamiętane na polskiej scenie Youtube na wiele lat.

ARTUR DWOJAK

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top