Newsy

Poznajmy: Baj-Kał

Na pewno znacie Bajkę o mamie Madzi, o Magdalenie Ogórek czy o Putinie i siedmiu krasnoludkach, ale możecie nie wiedzieć, że wszystkie te filmy pochodzą z jednego kanału na YouTube. 

Każda produkcja na kanale Baj-Kał zdobywa oglądalność liczoną w setkach tysięcy i ilością wyświetleń dorównuje filmom produkowanym przez elitę polskiego YT. Ale na kanale widnieje zaskakująco mała liczba subskrypcji ok. 44 tys.

Ekipa tworząca filmy do tej pory nie pokazała swoich twarzy, jedyne ich zdjęcie jakie widzowie mogli zobaczyć zostało zrobione w maskach. Sami o sobie mówią „Genialny team złych ludzi, o których tylko źli ludzie mogą mówić, że są źli”.

kał

Na kanale Baj-Kał znajdziemy jak sama nazwa wskazuje bajki, ale nie są to bajki dla dzieci. Twórcy w satyryczny sposób komentują otaczającą nas rzeczywistość. Na swoją bajkę zasłużyli już m. in. Kamil Durczok, Magdalena Ogórek i Przemysław Wipler.

Mimo, że ich filmy osiągają wielką popularność, to licznik subskrypcji stoi w miejscu, a ten kanał zasługuje na dużo wiekszą liczbę widzów. Zachęcam do zapoznania się z ich produkcjami i myślę że zostaniecie z nimi na dłużej. www.youtube.com/user/bajkal01

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top