Felietony

Poznajmy: Arhn.eu

„Oldschool, Newschool, Allschool!” takim hasłem wita nas kanał Arhn.eu, prowadzony przez Dark Archona. Fana grania na konsolach wszelakiej maści, którego znakiem firmowym jest nieprzeciętny głos i olbrzymia wiedza na temat gier i sprzętu służącego do wirtualnej rozrywki.

Na kanale Arhn.eu możemy znaleźć recenzję kultowych już gier, najnowszych produkcji, a także gier niezależnych czy takich, o których powoli zapominamy. Co jakiś czas ukazują się filmy z serii „w pigułce”, w których twórca opowiada nam o historii powstawania, zarysie fabularnym i ciekawostkach towarzyszących największym tytułom w branży gier video. Nazwa „w pigułce” wcale nie odnosi się do długości filmów, albowiem seria GTA została zaprezentowana w ośmiu ponad dwudziestominutowych odcinkach. Prócz tego możemy obejrzeć produkcje o podtytule „Time Warp”, które zabierają nas w podróż do przeszłości, w których Archon prezentuje nam konsole uznawane już za kultowe. Lecz nie samymi starymi konsolami człowiek żyje, dlatego na Arhn.eu niedługo po oficjalnych premierach możemy pooglądać recenzje najnowszych urządzeń do grania. Wartym uwagi cyklem jest też „System Error”, poruszający temat błędów występujących w grach, które prowadzą do ciekawych zjawisk.

Dark Archon założył drugi kanał o nazwie Arhn2eu, na który trafiają materiały nienadające się na Arhn.eu. Jednak nie są one mniej interesujące, a wszelkiej maści „unboxingi”, a zwłaszcza otwieranie paczek Loot Crate, Arcade Block i Retro Gamer Crate dzięki niezawodnemu komentarzowi Dark Archona są naprawdę ciekawe.

Polecamy odwiedzić stronę Arhn.eu jak i oba YouTubeowe kanały:

Arhn.eu

Arhn2eu

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top