Newsy

Poznajmy: „5 sposobów na…”

Każdy z nas chce ułatwić sobie życie. Przykładowo przez wszelkiego rodzaju „triki” (np. szybkie wiązanie butów lub szybkie składanie koszulki), ucząc się oszczędzania pieniędzy lub jak przygotować smaczne dania. W Internecie jest wiele poradników jak ułatwić sobie czynności domowe, jednak jest pewna grupa osób, która dzięki tego typu produkcjom w ciągu kilku miesięcy zdobyła popularność w gronie już prawie 200 tysięcy osób! A mowa oczywiście o „5 Sposobów na…”.

W każdą środę możemy oczekiwać nowego filmu na ich kanale. Pokazują w nich jak sprytnie spakować swój bagaż, jak ściągać w szkole, czy nawet… jak w kreatywny sposób można wykorzystać prezerwatywę! Wszystkie ich sposoby są ciekawe i pozwalają ułatwić trudy dnia codziennego. Jednakże wpadli na bardzo ciekawy – a co najlepsze – skuteczny sposób na zdobycie większej ilości widzów, o czym świadczą przede wszystkim liczby: największy tygodniowy przyrost widzów na polskiej scenie YouTube (ok. 34 tysiące) oraz odnotowanie kolejnych 100 tysięcy subskrybujących w przeciągu… miesiąca.

Panowie z „5 Sposobów na…” od czasu do czasu wypuszczają film specjalny, w którym oprócz osobistego występu zapraszają gościa. Jednak to nie oni wybierają osobę, która wystąpi gościnnie. To my, widzowie, robimy to. I teraz pewnie spytacie się w jaki sposób to pozwala im bardziej się rozpropagować? Mianowicie, do wyboru mamy wielu vlogerów. Zaczynając od tych z mniejszą ilością widzów, a kończąc na osobach zbliżających się do miliona subskrypcji. To pozwala im trafić do szerszego grona widzów. Pomysł jest oczywiście inteligentny i skuteczny, a co najważniejsze, przyjął się w gronie odbiorców.

Pierwszym ich gościem był Piotr Ogiński z kanału Kocham Gotować. Pokazywali razem jak można przeżyć za 5 złotych dziennie. Na kolejnego gościa można głosować na stronie podanej niżej. Już niedługo dowiemy się czy autorzy zaproszą do programu gości z AbstrachujeTV, Tivolta, czy może znowu Piotrka. Wszystko zależy od nas – widzów.

Kanał „5 Sposobów na…”: http://www.youtube.com/user/5SposobowNa
Głosowanie na kolejnego gościa specjalnego: http://5sposobowna.tv/

ARTUR DWOJAK

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top