Newsy

Powrót Ajgora

Na początku września nasz polski Justin Bieber został okradziony (Ajgor Ignacy okradziony!). Po trwającej prawie miesiąc przerwie doczekaliśmy się w końcu kolejnego materiału! Czy to już powrót na stałe po tych poruszających przejściach?

Wracając odrobinę do sprawy sprzed miesiąca, Igor poinformował swoich widzów, że jego dom został okradziony. Co więcej, był to zamierzony i zaplanowany napad. Skradzione zostały wszystkie sprzęty elektroniczne, co znacząco wpłynęło na dalszy rozwój kanału. Ignacy nie miał dla nas dobrych wieści – kanał został zawieszony do odwołania, ponieważ ubezpieczenie nie pokrywało nawet połowy strat, więc musiał zapracować na nie ponownie.

Dwa dni temu na kanale pojawił się nowy film zatytułowany „ZGNITE DZIECI”. Film jest ciekawy i śmieszny, jednak nie to przyciąga główną uwagę. Film jest zrealizowany w pełni profesjonalnie jak poprzednie, a na biurku w tle stoi laptop, który jest – jak mniemam – nowy. Jak widać Ajgorowi udało się odkuć, co dla nas dobrze wróży.

Liczymy, że najnowszy film jest zapowiedzią powrotu do starej formy kanału. Długo musieliśmy czekać na kolejną dozę humoru, która umilała nam dni. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top