Poznajmy

Posłuchajcie o czym mówi Bartosz, czyli poznajmy kanał Bartosz Mówi!

Bartosz Mówi

Lubię czytać o teoriach spiskowych, eksperymentach przeprowadzanych na ludziach i wszelkich tematach dość trudnych i zawikłanych. Ale tak ciężko dotrzeć do czegoś, co nie brzmi jak brednie szaleńca, że odechciewa się szukać. Tu właśnie z pomocą przyszedł mi Bartosz.

Końcówka roku 2016, Internet rozkwitł. Ludzie węszący we wszystkim spiski i knucia mogą dzięki niemu zrzeszać się dużo łatwiej, filmy z krzykliwymi tytułami sugerującymi szalone odkrycia najnowszych knowań nabijają wyświetlenia jak szalone. Jednak co z tego, jeśli są najczęściej jedynie „filmami z krzykliwymi tytułami”, a w treści nie ma nic wartościowego? Znam jednak kogoś, kto na temat wszelakich historii i teorii pełnych spisku opowiada rzeczowo, długo i na temat. Bez hałasu, robienia szumu. Prosto i dosadnie. Poznajcie Bartosza Jankowskiego z kanału Bartosz Mówi, który subskrybuje ponad 5 tysięcy osób!

Bartosz – Prosty Człowiek

Jako wieloletnia użytkowniczka Internetu, widzę, że w sieci brakuje materiałów robionych rzetelnie. Lubię czytać o teoriach spiskowych, eksperymentach przeprowadzanych na ludziach i wszelkich tematach dość trudnych i zawikłanych. Ale tak ciężko dotrzeć do czegoś, co nie brzmi jak brednie szaleńca, że odechciewa się szukać. Tu właśnie z pomocą przyszedł mi Bartosz, prowadzący nie tylko kanał Bartosz Mówi, ale także grupę na Facebooku dla swoich widzów i czytelników Talking Bart. Informacje przezeń podawane są w przystępny sposób, jest ich dużo, a każdy materiał zrobiony jest w sposób przemyślany. Na kanale Bartosza nie jest chaotycznie, a to jest częstą i bardzo negatywną cechą kanałów czy blogów traktujących o tematach będących swoistym tabu.

Kanał Bartosz Mówi to nie tylko spiski

Być może nie jesteś osobą, która siedzi w folii na głowie i węszy wszędzie spisek Illuminati. Myślisz, że Bartosz nie ma dla Ciebie nic do zaoferowania? Mylisz się! Na kanale można znaleźć również wyczerpujące filmy z przeglądu codziennych newsów internetowych – PRESSja. Do każdego filmu omawianego przez Bartosza dodany jest stosowny komentarz. Prócz newsów codziennych na kanale znaleźć można również serię Prawy Prosty, gdzie autor opowiada o najnowszych wydarzeniach o największej wadze wymagających dłuższego komentarza.

Obudźmy wartościową stronę Internetu!

Prosty montaż, rzeczowe informacje, przemyślany komentarz – tu nie ma nic niezwykłego. Bardziej imponującym jest brak głupich żartów i nadmiernego szczerzenia zębów do kamery, co jest typowe dla wielu twórców głodnych popularności. I to samo w sobie jest właśnie czymś niezwykłym w dzisiejszych realiach funkcjonowania YouTube. Zerknijcie na kanał Bartosza, nie będziecie zawiedzeni. Serdecznie zapraszam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top