Newsy

Polski Pingwin osiedla się w Polsce!

Masa ludzi ucieka z Polski do Anglii w pogoni za karierą, lepszymi warunkami życia. Jednak czy w naszym kraju jest aż tak źle? Czy istnieje jakaś osoba, która mogłaby zakochać się w naszym pełnym skandali kraju? Najwyraźniej tak!

Polski Pingwin na swoim, facebookowym fanpejdżu ogłosił wczoraj, że przyjeżdża na stałe do Polski. Jaki jest powód takiej zmiany? Tego nie wiemy, ale cieszy fakt, że u zagranicznych YouTuberów (również tych tworzących polski kontent) pojawia się chęć osiedlenia w naszym kraju.

Po za tym dzięki takiej przeprowadzce, Pingwin będzie bliżej ze swoimi widzami. Nie ukrywajmy, że jest to bardzo istotne – przecież podtrzymywanie zażyłości z widzami jest dla samych widzów bardzo istotne. Pozostaje kwestia, czy Pingwinowi spodoba się mieszkanie na stałe w Polsce. Przecież to zupełnie inny klimat, podatki, rachunki. Ale bądźmy dobrej myśli!

Polski Pingwin zapewnia również, że w czasie jego przeprowadzki na pewno nie zabraknie nowych filmów na jego kanale. To dobrze, bo przecież nie można zaniedbywać wiernych sobie widzów. Tak, więc czekamy na Pingwina w Polsce, zobaczymy, co się u niego zmieni (oprócz miejsca zamieszkania) po przyjeździe!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top