Newsy

Pokaż mi swojego Bulbasaura, pokażę ci Pikachu

Świat oszalał, a nasi rodzimi youtuberzy – razem z nim. Nadchodzi nowa era – era Pokemon Go!

Świat oszalał, a nasi rodzimi youtuberzy – razem z nim. Nadchodzi nowa era – era Pokemon Go!

30 lipca odbędzie się oficjalna premiera gry Pokemon Go w Polsce – dostępna ona będzie na smartfony z Androidem 4.4+ i iOSem 8+. Tymczasem – mimo czasu pozostałego do premiery – nasi let’splayerzy nie szczędzą pochwał i czasu, aby pokazać Wam za czym szaleją tysiące ludzi!

Ponad półgodzinny materiał przygotował dla Was SouShibo!

Bez tytułu

Jak widać nowa forma gameingu zadziwia ludzi internetu, a co Wy o tym sądzicie?

Komentarz na temat Poksów zamieścił również Rock, a całość artykułu znajduje się tutaj. Podzielacie zdanie Remigiusza? Czy według Was gra może trafić do starszych użytkowników poprzez sentyment, mimo kkghkgukhuolniedociągnięć? A może to młodsze pokolenia zaleją serwery Poke Go i zdominują je dając całej serii drugą młodość?

Sama, mimo, że Pokemony skończyłam oglądać na początku III generacji, pobrałam grę – z ciekawości. I mimo, że telefon mój nie posiada żyroskopu, który pozwoliłby mi na rozgrywkę w VR – nie jest źle, wręcz jest ciekawie, mimo braku poglądu „na żywo”.

Zastanawia mnie bardzo jak wyglądało to będzie po premierze – już dla mnie samej śmieszne wydawało się nagłe stawanie na chodniku, odwracanie się, przechodzenie na drugą stronę, tylko po to, by złapać Rattatę i kontynuować drogę do sklepu. Czy czeka nas inwazja „zombie” ślepo podążających za wirtualnymi stworami? Czy może zachęci to ludzi do eksploracji otaczającego ich świata i zaprzestania „piwniczenia”? Dzięki Pokestopom dowiedziałam się o kilku miejscach w moim mieście, nie miałam pojęcia, że tam są – także walory edukacyjne są widoczne.

A czy Ty już schwytałeś swojego Charmandera chowającego się w kuchni?

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top