Poznajmy

Po prostu Zoanna!

Nagrywać lubiłam od dziecka

Nagrywać lubiłam od dziecka.

Na 15 letnią Youtuberkę trafiłam w odmętach internetu dotyczących ubrań, mody i różnorodnych spraw kobiecych. I nic dziwnego, ponieważ kanał Zoanna to wspaniały, kobiecy (ale nie tylko!) misz-masz, w którym każda z nas może znaleźć coś dla siebie.

Od 2 – 3 lat oglądam różne vlogerki i vlogerów. Jakiś rok temu pomyślałam, że też bym tak chciała. Trochę mi to czasu zajęło, ale jak widać w końcu się odważyłam i założyłam kanał. Chciałam dzielić się z innymi swoimi radami, przemyśleniami, sobą. Ale nie tylko to mnie skłoniło do nagrywania. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i chciałam poznać osoby, które dzielą ze mną zainteresowania (nagrywać lubiłam od dziecka – były to proste filmiki z wakacji czy zwykłych dni). Oczywiście swoich widzów też bardzo chciałabym poznać, dowiedzieć się co lubią w tym co robię, jakie zmiany mogłabym wprowadzić itd. Poznać osoby, które lubią mnie taką, jaką jestem, bezinteresownie. No i chciałam się sprawdzić, swoje możliwości, umiejętności, chciałam nauczyć się czegoś nowego. To wszystko spowodowało, że pewnego dnia usiadłam przed telefonem (tak, dotychczas nagrywałam telefonem i myślę, że bardzo dobrze mi szło ;p). I zaczęłam nagrywać.

Od pierwszego zdania widać, że Asia jest osobą otwartą, na ludzi oraz krytykę – to przyciąga widzów i mam nadzieję, że przyciągnie i Was. Youtuberka, zapytana o inspirację, wskazała głównie na AlexMandostyle, jest to również jej ulubiony kanał. Niemniej, Zoanna nie kopiuje niczyjego stylu.

Jestem w 100% sobą, tylko podpatruję od innych sposób pokazania siebie, jak dobrze nakręcić odcinek, zauważam ważne szczegóły takie jak odpowiednie tło, w miarę dobra jakość czy światło. Oglądam filmiki innych i inspiruję się tym w jaki sposób oni tworzą. Ale wykończenie i pomysły na przedstawienie tego co chce to w większości moje pomysły. Jeśli widzę błędy u innych lub coś mi się nie podoba w wykonaniu lub montażu to staram się później tych błędów u siebie nie popełniać.

Vlogowanie nie wciągnęło Asi bez reszty, jest to jej hobby, ale nie sposób na życie – ciągłe doskonalenie się i zmierzanie małymi krokami do celu – tak pokrótce można opisać jej nastawienie do vloga.

Dla kogoś może się wydawać, że to nic, ale ja sama widzę swoje postępy i myślę, że nie są takie małe jak może się wydawać. Więc jak na razie vlogowanie nie jest całym moim życiem. Lubię to i sprawia mi to przyjemność, ale to dodatkowe zajęcie, chociaż kto wie, bo będzie za kilka lat.

Na koniec naszej krótkiej rozmowy, Asia dodała kilka słów od siebie specjalnie dla czytelników vStars!

Myślę, że pozytywne myślenie jest najważniejsze, moim zdaniem to klucz do sukcesu. Trzeba wierzyć w siebie, wtedy wszystko łatwiej przychodzi. Na tym m.in. opiera się mój kanał. Znajdzie się tu trochę rozrywki, mody, porad, no i mnie i moich przemyśleń. Jeśli jeszcze czegoś u mnie nie ma to z czasem się znajdzie. Jeśli chcecie poznać mnie lepiej, nauczyć się czegoś, rozerwać się, posłuchać tego co mam do powiedzenia – zapraszam na kanał 🙂 do zobaczenia!

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top