Poznajmy

PNTCMZ Football, czyli młody Krzychu Golonka

Nazywam się Jakub Żak, mam 16 lat, mieszkam 30 kilometrów od Krakowa, w małej wsi Stanisław Dolny.

Nazywam się Jakub Żak, mam 16 lat, mieszkam 30 kilometrów od Krakowa, w małej wsi Stanisław Dolny. W piłkę zacząłem grać w pobliskim klubie KS Sosnowianka Stanisław Dolny. Później przeniosłem się do Wisły Kraków, jednak dalekie dojazdy zmusiły mnie do przeniesienia się do Akademii Piłkarskiej 21, a potem do Garbarni Kraków. Od zawsze trenerzy denerwowali się na mnie, że wykonuję za dużo tricków na meczach, a za mało podaję.

Postanowiłem, że założę swój kanał na Youtube, w którym będę uczył ludzi sztuczek, a przy okazji rozwijał swoje umiejętności. Kanał znakomicie przyjął się w środowisku YouTube’a. Ludzie chcą oglądać moje filmy, ponieważ dzięki nim polepszają swoje umiejętności i zaskakują przeciwników wieloma sztuczkami.

Na kanale znajdziecie również moje najpiękniejsze gole, serię „Z PIŁKĄ PRZEZ ŚWIAT” nagrywaną w ponad 30 miastach na całym świecie oraz garstkę materiałów z innymi twórcami internetowymi – „CHALLENGE Z YOUTUBEREM”. Brali w niej udział jedni z najbardziej znanych youtuberów w Polsce m.in. DG, wbiuru czy Dakann.

Staram się nagrywać praktyczne poradniki np. tutorial jak strzelać z dystansu czy poradnik jak strzelać rzuty wolne. Mam też wiele, bo ponad 70 innych filmów. Mam nadzieję, że choć kilka z nich przypadnie wam do gustu.

Swoją przyszłość wiążę z piłką nożną. Moim wymarzonym zawodem jest bycie piłkarzem na poziomie Roberta Lewandowskiego. Być może jest to ułudne, ale dążę do tego by postawić na swoim. Trenuję codziennie. Piłka nożna i montaż filmów to moja pasja. YouTube pozwala je łączyć, to dzięki niemu mogę robić to, co lubię.

Pozdrawiam, Kuba Żak

 

Korekta: Ksawery Tyzo

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top