Newsy

Wyciekł pierwszy trailer Star Wars: Battlefront 2!

Battlefront 2

To nie pierwsza wpadka twórców. Sekrety gry Star Wars: Battlefront 2 nie są zbyt skrupulatnie pilnowane.

Miało być doniośle. Prezentacja filmu jako ukoronowanie konwentu Star Wars Celebration zaplanowanego na 15 kwietnia. Jednak, jak widać, życie pisze inne scenariusze. Do sieci wyciekł pierwszy trailer do gry Star Wars: Battlefront 2.

Star Wars: Battlefront 2

Jeżeli ktoś nie kojarzy, czym jest ta gra – krótkie wyjaśnienie:

Kontynuacja wydanej w 2015 roku taktycznej strzelaniny studia EA DICE, której akcję osadzono w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Podobnie jak poprzedniczka, tytuł nastawiony jest przede wszystkim na zabawę w trybie wieloosobowym, w którym gracze uczestniczą w epickich potyczkach z udziałem jednostek piechoty oraz rozmaitych pojazdów naziemnych i latających.
źródło: gry-online.pl

Co ukazał trailer?

Film zobaczyć możemy nie na YouTube, lecz na portalu Vimeo. Obraz to nie lada gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen. W pierwszej scenie twórcy ukazali nam wybuch Gwiazdy Śmierci z perspektywy ludzi na księżycu Endor. Największą uwagę przykuwa jednak scena, w której widzimy Yodę stającego do pojedynku z Darthem Maulem. Tym samym, który zginął w pierwszej części sagi.  Fani na pewno rozpoznają również bohaterów z Przebudzenia Mocy.

Houston, mamy problem

To nie pierwsza wpadka twórców. Sekrety gry Star Wars: Battlefront 2 nie są zbyt skrupulatnie pilnowane. Wystarczy wspomnieć, że o istnieniu sequelu gracze dowiedzieli się już praktycznie w dniu premiery poprzedniczki. Gra, której oficjalne wypuszczenie na rynek planowane jest na jesień 2017 roku, ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

A Wy, jak oceniacie trailer?

Znajdziecie go tutaj.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top