Newsy

Pierwszy odcinek Martina nakręcony w Islandii

Już od dłuższego czasu mamy wrzesień, zaczęła się szkoła, w mgnieniu oka zaczną się studia. Każdy chce odpocząć od ciężkich dni pracy oraz nauki, aby mieć siłę na kolejne. Co na to YTberzy?

Ostatnimi czasy grupy składające się z YTberów wyruszały na wspólne wakacje. Skkf z Jasiem, Żiżejem, Ulą i Vertezem do Berlina, gdzie odwiedzili siedzibę swojego partnera, Divimove. Również Mandzio i Faki z Alienem do Grecji, odpoczywać na słonecznych plażach Rodos. Do Gdyni zaś wyleciała trójca składająca się z Rocka, Roja i ponownie Skkfa. Jednak najwięcej było słychać o wypadzie Martina, Wapniaka i Kuby Jankowskiego do Islandii.

Każdy, kto od dłuższego czasu śledzi Rocka lub Roja będzie pamiętał ich radość na wieść, że wyjadą motocyklami w podróż po Stanach Zjednoczonych. Przemierzali drogi stanowe razem z Radosławem Kotarskim oraz grupą zwycięzców pod banderą „Żywioł Raiders”. Żywiec Zdrój, organizator całej imprezy tym razem zmienił odrobinę warunki pogodowe, w jakich się odbędzie.

Przez cały czas pobytu powstało wiele filmów, które dopiero powoli trafiają na YTube. Nawet odbył się live, który był prowadzony na odległość przez Radka Kotarskiego! Martin, który znany jest z robienia humorystycznych produkcji, również nakręcił wakacje ze swojej perspektywy. Tym razem również nie obyło się bez humoru. Na pewno każdy posiadający kobietę facet zrozumie ten film. Po resztę filmów zapraszam do Kuby oraz Wapniaka. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top