Felietony

Pierogi w sercach Youtuberów

12674330_1044775435568737_1803905024_n

Idąc do sklepu, przechodząc między półkami supermarketu czy osiedlowego sklepiku nie zastanawiasz się głębiej nad tym, co leży na półkach. Takie codzienne, zwykłe jedzenie, normalne produkty, słodycze jakich wiele, coś tam pływa w słoikach, ogółem – normalka.

Ale nie dla wszystkich, bowiem Youtube udowadnia, że jedzenie polskich produktów spożywczych może być nie lada przeżyciem, z resztą – sami zobaczcie!

Na początek – JET Crew, dwóch chłopaków z Australii – jeden z nich opuścił Polskę w wieku lat dziewięciu (co pewnie tłumaczy ich zamiłowanie nie tylko do polskiego jedzenia, ale także do prób mówienia po polsku, dzięki którym stali się popularni w kraju Kwitnącego Gimpera). Bez większych spoilerów – według mnie chłopaki słabo dobrali jedzenie, bo cuda z tego słoja nie spróbowałby niejeden Prawdziwy Polak.

Patrzcie jak jedzą:

Kolejnymi testerami polskiego jedzenia będą Dead Lemon! Nie są co prawda z drugiego końca świata, bo z Anglii, ale w niczym nie umniejsza to zdziwienia jakiego doświadczają ich podniebienia przy kosztowaniu niektórych potraw.

Następny – Ryan Socash z Kult America zwiedza warszawskie restauracje i knajpy, także tym razem bez słojów i puszek – czas na profesjonalnie podane dania:

I pierwsza kobieta na liście (przepraszam za brak równouprawnienia) – Jodie Hodgson, która wcina polskie słodycze – bawcie się dobrze!

Samuel & Audrey zamykają zestawienie. Krótko, zwięźle i pierogi!

I co? Widać nie tylko egzotyczne kraje mają coś do zaoferowania, a głupi pieróg, którego jesz w sobotę na obiad, potrafi zachwycić niejednego obcokrajowca. Dobre, bo polskie!

Raissa

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top