Newsy

Pazdan Boy!

Jako komentarz do szeregu historycznych zwycięstw raper DEJMS, a właściwie Damian Kuchta pozostający w hip-hopowym podziemiu, obrał przydomek Nieznanego Kibica i stworzył przeróbkę piosenki o tytule „Tarzan” zespołu „Tarzan Boy”.

Cała Polska żyje Mistrzostwami Europy odbywającymi się we Francji. Jak dotąd niepokonana drużyna Biało-Czerwonych sukcesywnie kroczy w stronę upragnionego medalu. Jako komentarz do szeregu historycznych zwycięstw raper DEJMS, a właściwie Damian Kuchta pozostający w hip-hopowym podziemiu, obrał przydomek Nieznanego Kibica i stworzył przeróbkę piosenki o tytule „Tarzan” zespołu „Tarzan Boy”.

Odtąd jej głównym bohaterem stał się polski obrońca i defensywny pomocnik, Michał Pazdan. W refrenie słyszymy:

 

„Bum tarararara Euro nadal trwa

kogo chcesz dziewczyno ja wiem – Pazdana

Niemcy, Ukraina, nikt nas nie zatrzyma

Bójcie, bójcie się Pazdana o o”

 

Tekst utworu, jak sam twórca wspomina, został napisany w jedyne 25 minut. W połączeniu z klasykiem, prostym podkładem muzycznym z gatunku „disco-polo”, ten humorystyczny klip w 4 dni zdobył ponad milion wyświetleń, a jego popularność wcale nie słabnie. Gratulujemy pomysłowości i dystansu do siebie. Owocem tych 2 cech z pewnością był uśmiech na twarzach wielu internautów. W ich imieniu dziękujemy i czekamy na więcej.

 

Co ciekawe, vStars.pl, jako pierwszy portal internetowy miał okazję również porozmawiać ze świeżą gwiazdą podstrony „Na czasie” portalu YouTube.

 

Jak wygląda twój stosunek do popularności, jaką zdobyłeś w ciągu ostatnich dni?

 

„Myślę, że dla gościa, który pochodzi ze wsi, która ma około 50 mieszkańców to coś rzadko spotykanego. Miło, że ludzie piszą, gratulują, komentują, ale to dla mnie raczej nic więcej niż miłe słowa, które po prostu budują. Chyba nawet nie umiałbym być popularny, ale… bycie na ustach tylu ludzi w Polsce w tak pozytywnym kontekście… to jest dla mnie po prostu szok! Piosenka miała w ogóle nie ujrzeć światła dziennego, bo po nagraniu sam nie mogłem jej słuchać.”

 

Nie zdradziłeś internautom zbyt wielu informacji na swój temat w mediach społecznościowych. Uchyliłbyś rąbka tajemnicy?

 

21 latek kochający sport, w szczególności kopaną. Patriota. Nadal szukam planu na życie. W sumie to od 3 lat. Grywam coś tam na gitarze i śpiewam (podobno lepiej niż jako Nieznany Kibic). Miałem już być piłkarzem, nie wyszło. Trenerem, nie wyszło. Miałem otwierać własną działalność, nie wyszło. Ogólnie to chyba tylko Pazdan Boy (według internautów) mi wyszedł.”

 

Niezwykle skromny chłopak. Mamy nadzieję, że zagłębi się w niszę humorystycznej muzyki i wykorzysta swoją szansę. A to wcale nie jest takie proste, bo wymaga pokory, cierpliwości i przemyślanych ruchów. Na chwilę obecną pozostaje nam tylko szczerze trzymać kciuki i obserwować jak jego kariera pnie się wzwyż. Powodzenia Damian!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top