Newsy

Outlast 2 – znamy datę premiery! Sequel horroru nadchodzi

Outlast

Oczekiwania graczy co do jakości gry są ogromne – gryonline.pl notuje średnią oczekiwań wobec Outlasta II jako 9.2/10.

W 2013 roku na rynek rzucony został tytuł, który na dobre wszedł już do kanonu gier typu survival horror. Szpital psychiatryczny, jego straszliwi mieszkańcy, chowanie się przed przeciwnikami pod łóżkami szpitalnymi… tak, to Outlast. 1 listopada 2016 roku internet zawrzał pod wpływem wypuszczenia dema drugiej części tej gry. Teraz jednak mamy dla Was kolejną informację od Studia Red Barrels – oficjalna data premiery Outlast II została potwierdzona!

Outlast u youtuberów

Pierwsza część gry, wydana niemal 4 lata temu, przyciągnęła do siebie graczy z całego świata. W tym, oczywiście, i tych z naszego podwórka. Opinie na temat horroru nawet nie próbowały się dzielić – średnia 8.3/10 na gryonline.pl, pochwały od blogerów, pozytywne opinie let’s playerów świadczą o wysokiej jakości Outlasta. Zarówno pod względem grywalności, jak i efektów wizualnych czy dźwiękowych. Nic dziwnego zatem, że demo 2. części tytułu wzbudziło poruszenie wśród youtuberów bawiących widzów grami. Dla dzieła Red Barrels ich aprobata ma ogromne znaczenie. W końcu to oni zwykle prezentują nam takie nowości i mają niemałą moc opiniotwórczą. By przypomnieć sobie część pierwszą lub po prostu zapoznać się z tytułem, polecam Outlast w serii Horrojki w wykonaniu Roja.

Rzucili demo!

W demo gry, wydane i udostępnione przez Red Barrels za darmo 5 miesiący temu, zaczęło grać wielu streamerów i let’s playerów z Polski (w tym Rojson, Gimper, Disovskyy, Karolek), a nawet PewDiePie. Owe rozgrywki oraz samo demo pokazują jedno – poziom gry nie zmalał i jest na co czekać. Nadchodzący tytuł ma jednak wysoko postawioną poprzeczkę. Oczekiwania graczy co do jakości gry są ogromne – gryonline.pl notuje średnią oczekiwań wobec Outlasta II jako 9.2/10. Widać tu jednak pozytywne wrażenie, jakie wywarła na gamerach wersja demonstracyjna horroru.

Powiedzcie sami – czyż opis gry nie wygląda zachęcająco?

Tym razem gracze trafiają do regionu Supai, na terenie stanu Arizona, gdzie główny bohater – Blake Langermann – oraz jego żona Lynn, starają się rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci anonimowej kobiety. Sprawy nabierają tempa, kiedy małżeństwo zostaje rozdzielone – na domiar złego na jaw wychodzi, że znajdującą się nieopodal wioskę zamieszkują agresywni kultyści.

Data premiery!

Pod koniec lutego studio Red Barrels wypuściło w świat wieści – prace nad Outlastem 2 zostały zakończone. Wtedy pozostało jedynie czekać na datę premiery.

I oto jest! Outlast 2 zostanie wydany 25 kwietnia w USA i i 28 kwietnia w Europie. Rozgrywką będą mogli cieszyć się posiadacze zarówno pecetów, jak i konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Prócz drugiej części gry, wydawcy przygotowali także Outlasta Trinity zawierającego w pakiecie pierwszą i drugą część gry, a także dodatek Outlast Whistleblower. Niestety, wersją Trinity cieszyć się będą tylko posiadacze konsol. Cena gry to 29.99 dolarów za wersję podstawową oraz 39.99 za Trinity.

Weterani gamingu na polskim YouTube już zapowiadają, że będą siekli w Outlasta 2, kiedy tylko pokaże się na rynku. Nagrań z rozgrywki na pewno będziecie mogli szukać u Roja. Też czekacie? Chwalcie się w komentarzach!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top