Newsy

Ostatnie Słowo – drugi sezon

Ostatnie Słowo, to nowy serial internetowy, którego pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Paweł Olearczyk (autor takich powieści jak: Nie pytaj mnie o Rose, Wszyscy jesteśmy sterowani, czy Autokar do Nieba).

Co to jest i jak wygląda ?

Serial opowiada historię pary która spotyka się przypadkowo na ławce w parku. W kolejnych odcinkach śledzimy ich perypetie. Akcja rozgrywa się w różnych częściach Krakowa. Twórcy nie wykluczają realizacji poszczególnych odcinków, również w innych miastach. Konwencja serialu bazuje głównie na dialogach. Pierwszy sezon składa się z 12 kilkuminutowych odcinków i został wyreżyserowany przez Agnieszkę Franus.

Odcinek pierwszy drugiego sezonu – Pogrzeb:

 

Serial spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród widzów i zgromadził rzeszę fanów, która wyczekuje kolejnych odcinków. Idąc za ciosem, Paweł Olearczyk postanowił wyprodukować kolejny sezon, którego premiera miała miejsce 16 czerwca.

Wprowadzono zmiany w ekipie i powiększono liczbę aktorów zaangażowanych w projekt, wprowadzając do serialu nowe postacie. Wobsadzie pojawi się kilka twarzy znanych z telewizji. Wśród nich m.in. Małgorzata Heretyk i Radosław Zalewski – absolwenci Krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT, a także Anna Jarosik-Trawińska – studentka 4 roku PWST w Krakowie, którą można było oglądać w serialu „M jak Miłość” w roli pielęgniarki Klaudii.

Internetowy serial można śledzić na www.youtube.com/ostatnieslowo,

a wszystkie związane z nim newsy publikowane są na www.facebook.com/ostatnieslowo.

Wszystkich spragnionych zdjęć z planu, twórcy zapraszają na www.instagram.com/ostatnieslowo.

 

Kontakt do redaktora:

Surprise&Gadget – Redaktor vStars, youtuber
Masz pytanie ? pisz – kontakt z redaktorem: surprise1gadget@gmail.com

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top