Newsy

Ostatnie odcinki Dwóch Minut i Codziennika Demlandu

Powoli zbliża się już koniec roku a razem z nim kończą się niektóre programy telewizyjne, a także na niektóre serie na YouTube.

Dwie Minuty

W środę (17 grudnia)  na YouTube pojawił się ostatni odcinek Dwóch Minut. Po ponad dwóch latach i stworzeniu 157 odcinków Matt Olech kończy serie. Zobaczcie jak się to zaczęło w kwietniu 2012 – link, od tamtego czasu trochę się pozmieniało, a to co najbardziej rzuca się w oczy to oczywiście jakość wideo. Fani twórczości Matta nie mają jednak powodów do zmartwień, bo od nowego roku ruszy seria X-minut. Sądząc po nazwie będziemy się mogli spodziewać dłuższych materiałów. Tutaj możecie zobaczyć zapowiedź nowego programu. Zapraszam do obejrzenia ostatniego odcinka Dwóch Minut z udziałem widzów a także do oglądania nowej serii X-minut, która startuje 1 stycznia.

 

Codziennik Demlandu 

Natomiast dzisiaj (czwartek) mogliśmy obejrzeć ostatni, setny odcinek Codziennika tworzonego przez Dema. Przypomnijcie sobie jak zaczął się Codziennik Demlandu w kwietni tego roku – link. W ostatnim odcinku zobaczycie wszytko to co można było oglądać przez najbliższe miesiące, czyli degustację jedzenia i piwa, recenzję filmów oraz ciekawostki, a także krótki występ Myszy. Codziennik nie dorównał oglądalnością najpopularniejszym starym odcinkom Ogarnij się, ale był według mnie dobrze zrobioną i przyjemną do oglądania serią. Dem nie kończy jednak nagrywania vlogów i w nowym roku możemy się spodziewać kolejnych filmów, które nie będą już pojawiały się codziennie ale co kilka dni.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top