Newsy

Obszerny wywiad z Jakóbiakiem w VIVIE

20 metrów kwadratowych to nie jest dużo, czyż nie? Szczególnie jak w takim mieszkaniu musimy mieszkać. Jeśli oglądacie Adbustera (a zapewne oglądacie), to widzieliście pewną konfrontacje, którą Marek przeprowadził podczas talk show 20m2 Łukasza. Z tej konfrontacji wyszło, że ta kawalerka… wcale nie ma 20m2!

Jednakże abstrahując od tego ile metrów ma kawalerka, powróćmy do samej persony Łukasza. W swoim mieszkaniu gości wielu znanych celebrytów, na przykład Michała Żebrowskiego, Katarzynę Figurę czy nawet Isaiaha Mustafę (Pan mówiący słynne „Siedzę na koniu” z reklamy Old Spice). Program ten osiągnął wielki sukces, możemy zobaczyć ludzi show biznesu w ich codziennym zachowaniu, a nie kreowanym przez telewizję.

Łukasz na swoim fanpage na Facebook zamieścił dziś informację, w której oznajmił, że już jutro w VIVIE (gazecie, nie na stacji VIVA) będziemy mogli przeczytać wywiad właśnie z nim! To ciekawa odmiana, gdy osoba wciąż prowadząca wywiady sama będzie go udzielała. Dodatkiem do wywiadu będzie sesja zdjęciowa spod obiektywu Zuzy Krajewskiej. Gorąco zachęcam do kupna, to na pewno będzie ciekawy materiał!

https://www.facebook.com/20m2Lukasza/posts/573570522753434

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top