Felietony

Trailerowa super produkcja Cyber Mariana – WYWIAD!

W ostatnim filmie „Brzydcy i Wściekli – Fast and Furious 7”, Cyber Marian postanowił ponownie dokonać parodii jednego ze znanych trailerów do filmu Szybcy i Wściekli, gdzie to genialnie wykorzystał zasoby polskiej wsi nagrywając na polu i przy użyciu dotkniętych czasem aut, wykonał mega produkcje !

Produkcja której przypadło do gustu wielu osobom i której popularność liczona jest już w 3,5 mln odsłon, pomimo iż widnieje od tygodnia, ten wynik na pewno będzie znacznie wyższy.

Cyber Marian dzięki Fast and Furious 7 stał się w Polsce i na świecie jeszcze bardziej rozpoznawalny – tak mówią o nim:

Fakty TVN o Cyber Marianie: Cyber Marian wie, jak się „robi internety”. A jego najnowsza produkcja – alternatywny trailer do filmu Fast & Furious 7 – zachwyca cały świat Ot, Polak potrafi!

Bez tytułu211

Waka Flocka Flame o Cyber Marianie: These guys just made the parody video of the CENTURY! Fast & Furious‪#‎FastAndFurious‬

 

Bez tytułu21111

Mirror o Cyber Marianie: Fast and Furious 7 spoof: Bizarre Polish parody goes viral getting over a MILLION hits within days

Bez tytułu211114

Metro o Cyber Marianie: Forget Fast And Furious 7, we want to watch this Polish parody

Bez tytułu21111456533

HNL.BE o Cyber Marianie: Deze Poolse Fast & Furious-parodie is beter dan het origineel

Bez tytułu211114565

Onet.pl o Cyber Marianie: To zabawna przeróbka zwiastuna „Szybkich i wściekłych 7”

Bez tytułu21111456533a

Płynące pozytywne komentarze n.t. filmu z różnych nagłówków pierwszych stron światowych to zapewne dopiero początek twórczości, Marian w ten sposób stał się ikoną parodii trailerów, które docenił cały świat !

Cyber Marian pojawił się też na nagłówkach:

Warp’a, Kozaczka, 9GAG.tv, Klipland, Passionlab, Metro UK – gdzie został miło przyjęty, a także doceniony za włożony w tę produkcję trud.

passionlabmirror2metroUKkozaczek

axnchannel9gagwrap

 

Skontaktowaliśmy się z twórcą tej super produkcji – Cyber Marianem, gdzie zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań, odnośnie ostatnich wydarzeń !

vStars: Skąd przyszedł pomysł na parodie trailerów, wiemy że to nie pierwszy Twój pomysł na taki film ?

Cyber Marian: Od zawsze fascynowały mnie amerykańskie trailery, użyta tam muzyka i głos lektorów. Słuchając tego ma się ciary na plecach. Pierwszym moim trailerem był „Gdyby Amerykanie kręcili Potop”. Ten format bardzo szybko się u mnie przyjął uzyskując wynik powyżej miliona wyświetleń w kilka dni. Od razu zrozumiałem, że to może być fajna zabawa 🙂 Potem powstały kolejne przeróbki polskich filmów, następnie amerykańskie trailery polskich kanałów na Youtube, aż przyszedł czas współpracy z Orange gdzie mogłem samemu wcielać się w role gwiazd Hollywood.

vStars: Czy spodziewałeś się że Brzydcy i Wściekli w ciekawym połączeniu z Kabaretem, osiągną tak światowy rezultat ?

Cyber Marian: Ani trochę 🙂 Brzydcy i wściekli to w sumie 12 trailer robiony w ramach kampanii „Środy z Orange”. Trailery te miały po 200.000 wyświetleń. Pierwszym, który się wybił było „50 warzyw Gienia”, czyli parodia „50 twarzy Greya”, która dość szybko przekroczyła pół miliona wyświetleń. Była to też pierwsza wspólna produkcja z Kabaretem Malina. Ten kabaret to moi fani, którzy kiedyś odezwali się do mnie i przez kilka miesięcy nalegali na spotkanie. Ja akurat byłem wtedy bardzo zajęty. W końcu spotkaliśmy się i od razu zaiskrzyło miedzy nami 🙂 Po nakręceniu „Warzyw Gienia” i pobycie u nich pod Kaliszem wiedziałem, że kolejną produkcję chcę zrobić z nimi. Mają niesamowite możliwości, począwszy od parku maszynowego, aż po grę aktorską. Cały czas namawiam ich na regularne nagrywanie na YouTube, bo jestem pewien, że szybko zawojowaliby swoimi produkcjami.

Kabaret Malina:

vStars: Co jest jeszcze w głowie genialnego Cyber Mariana ? Megamiksy, Trailery, Cyber info – czym jeszcze Nas zaskoczy ?

Cyber Marian: Pomysłów mam ogrom, tylko brak czasu nie pozwala na ich realizowanie. W przypadku „Brzydkich” ogromnie pomógł mi Martin Randall i Miłosz Domoń, którzy zabrali z moich barków odpowiedzialność za planowanie ujęć i scen. Ja mówiłem co chcę, a oni ustawiali odpowiednio światło i kamery. Do końca roku planujemy jeszcze dwie takie produkcje. Będą to parodie uwielbianych przez nas filmów, więc możecie spodziewać się kolejnej rozpierduchy w sieci, bo damy z siebie WSZYSTKO!

Korzystając z okazji, chcę ogromnie pogratulować Waszej redakcji tempa, w jakim zawsze publikujecie informacje o dodanym przeze mnie filmie. Dlatego polecam VStars każdemu, kto chce być naprawdę na bieżąco z wydarzeniami na polskim YouTube.

 Cyber Marian

 

Bardzo dziękuję za ten wywiad, to była przyjemność  – gratulujemy sukcesu i trzymamy więc kciuki za kolejne filmy ! 🙂

Dziękuję w imieniu Redakcji oraz swoim,

Surprise&Gadget (Redaktor vStars, youtuber)

Masz pytanie ? pisz – kontakt z redaktorem: surprise1gadget@gmail.com

 

Czekamy również za wywiadem Cyber Mariana w TVN TURBO – dotyczący tematu, a który wkrótce pojawić ma się na player.pl

FILM do making off, poniżej:

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top