Newsy

Nowa Fala na koniec roku – Young Multi z premierą kolejnego kawałka

Nowa Fala

„I ma to być puszczane na Sylwestra, na domówkach właśnie” mówił Michał na swoim Snapie krótko przed premierą.

Michał Rychlik, szerzej znany jako Multi, już jakiś czas temu swoją działalność twórczą poszerzył o muzykę. Większość z nas doskonale zna utwory takie jak Nie Wiem, Stop czy Samktóre zdobyły popularność zarówno dzięki pochwałom i aprobacie, jak i szerokiej krytyce. Niezrażony negatywnymi słowami tworzy dalej i wciąż wypuszcza do sieci nowe nuty. Dziś światło dzienne ujrzała kolejna, zatytułowana Nowa Fala, wyprodukowana przez cenionego w branży Chrisa Surreala.

Nie na Nie Wiem Young Multi się kończy

Jak widać Multi prężnie działa i chce się rozwijać. Wielu zarzuca mu, że nie powinien pokazywać swoich pierwszych piosenek w internecie. Wybrał jednak odważną drogę, dzięki której możemy śledzić jego rozwój od początku. Przez ponad rok ukazało się już kilka klipów, na których YM pojawia się nie tylko z Angel Boyz Gang, ale i z innymi artystami, także zagranicznymi. Minęły 3 miesiące od premiery wideo do TЯON i miesiąc od występu na ficie w Sitdown. Przyszła pora na kolejny teledysk.

Young Multi, Merghani, inni przyjaciele i… Cypis

Furorę wśród imprezowych kawałków ostatnimi czasy robi Cypis. Wulgarne, proste, lecz dość chwytliwe piosenki królują na domówkach, w klubach, a nawet na osiemnastkach, wywołując zszokowane spojrzenia rodziny. Prawdopodobnie wiele takich spojrzeń padło też na napis „CYPIS”, który pojawił się w zwiastunie Nowej Fali, bo dał on do zrozumienia, że możemy spodziewać się tego rapera na tracku. Young Multi i Cypis Solo na jednym nagraniu to nie przywidzenie, jednak… współpraca tych panów tylko na samym „pojawieniu się” kończy. Wszyscy zapowiedziani goście, oprócz Cypisa m.in. Natural i Chati, swoją obecność zaznaczają tylko w teledysku zrobionym przez Merghaniego i Nerva.

O czym jest Nowa Fala?

Tematyka utworu jest typowa dla tego rodzaju muzyki. „Imprezy wciąż do rana, łycha przelewana” to jedne ze słów, które padają w utworze. Pieniądze, sława. Dla jednych nie będzie to ambitny, głęboki tekst, inni znajdą w nim jakieś przesłanie czy motywację. Myślę, że dla wielu Nowa Fala będzie w sam raz jako coś do pobujania się w nadchodzącym okresie zabaw. „I ma to być puszczane na Sylwestra, na domówkach właśnie” mówił Michał na swoim Snapie (@spokomulti) krótko przed premierą. „Kończymy dzisiaj rok w taki właśnie sposób”.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top