Poznajmy

Niepełnosprawny sprawnym graczem

Ludzie niepełnosprawni często są dyskryminowani z najróżniejszych powodów. Istnieje wiele stereotypów i uprzedzeń w naszym jak i chyba każdym kraju. Nierzadko inwalidzi są dyskredytowani na rynku pracy. Wydawać by się mogło, że ktoś na przykład z dysfunkcją rąk nie będzie w stanie sprawnie obsługiwać komputera, bo jak się posłuży takim podstawowym urządzeniem, jakim jest myszka? Oczywiście mylna jest to teza, ponieważ przynajmniej jeden chłopak potrafi nie tylko użytkować poprawnie peceta, ale i grać w gry i to takie, które wymagają nie lada wysiłku od osób sprawnych.

Jak to? Kto to taki? Takie pytania zapewne kłębią się teraz w głowie osób czytających ten tekst. Otóż odpowiedź jest na kanale Focusa Kotwicza. Co takiego znajdziesz na FocusKotwicz? Między innymi jego gameplaye z takich produkcji jak League of Legends, Fifa World, Minecraft, Left4Dead czy Counter-Strike: Global Offensive. Prócz tego możecie tam pooglądać jego vlogi. Jeśli zasubskrybujecie to na bieżąco, będziecie zapraszani na live streamy, które odbywają się za pośrednictwem Twitch`a lub Hitbox`a. Kotwicz w filmikach odpowiada na pytania fanów i widzów, jak i również organizuje konkursy. Gracze powinni znaleźć dużo ciekawych materiałów dla siebie. Jak mu idzie granie? W jaki sposób radzi sobie z obsługą komputera ktoś z niepełnosprawnymi rękami? Jakim jest człowiekiem? I czy ma coś ciekawego do powiedziana? Nie czekaj i sprawdź sam. Zachęcamy od oglądania:

W mojej opinii chłopak jest niesamowitym przykładem na to, że jak się czegoś bardzo chce, to da się osiągnąć absolutnie wszystko. Nie należy się poddawać i dążyć do wyznaczonych celów. Ludzie, z jakąkolwiek ciekawą pasją i angażujący się na poważnie w swoje projekty, są jak najbardziej godni pochwały. Kotwicz jest sympatycznym chłopakiem z dużym poczuciem humoru, ogarniającym świat wirtualnej rozrywki. Polecam subskrypcję jego kanału!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top