Poznajmy

Nauka – lubisz to?

Nie samą rozrywką żyje człowiek. Czasem warto się dokształcić. Nauka. To lubię!

Nie samą rozrywką żyje człowiek. Czasem warto się dokształcić. Nauka. To lubię!

Ucz się, ucz. Nauka to potęgi klucz. Na pewno nieraz usłyszeliście te słowa. Zapewne nie przepadaliście za tym powiedzeniem. Czy nauka to potęgi klucz? Ciężko stwierdzić. Możemy zapewnić natomiast, że kanał Nauka. To lubię to potężna dawka ciekawych informacji.

Autorze, kim jesteś?

Kanał prowadzi Tomasz Rożek. Twórca opisuje się w następujący sposób:

Nazywam się Tomasz Rożek. Jestem fizykiem, ale od lat zajmuję się popularyzacją nauki. Piszę książki i publikuję artykuły w wielu gazetach. Kieruję działem naukowym w Gościu Niedzielnym. Lubię naukę i dlatego założyłem kanał „Nauka. To lubię”. Będę wdzięczny za pomoc w jego tworzeniu. Za podpowiadanie tematów, za komentowanie filmików i udostępnianie ich znajomym. Życzę miłego oglądania ?

Czego możemy się spodziewać?

Wszystkiego. Dosłownie. Kanał pozwala w przyswojeniu wiedzy na naprawdę przeróżne tematy. Nie masz pojęcia jak powstają wydmy? Masz szansę się dowiedzieć. Chwilę przed tym sprawdź, jak sprawdziłby się robot w roli barmana. Może chciałbyś zrozumieć jak drzewo zasysa wodę, lub dlaczego jedzenie przywiera? Nic bardziej prostego – odpal kanał Nauka. To lubię i ciesz się z rozwijania swoich horyzontów. To nie miejsce na nudne wykłady, czy nużące lekcje. Tomasz jest tutaj po to, aby Cię czegoś nauczyć, a kto wie, być może zainteresować eksperymentami i poszerzaniem wiedzy w dużo większym stopniu?

Ucz się ucz, nauka to potęgi klucz. Ale rób to poprzez ciekawych nauczycieli. Nauka. To lubię!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top