Wywiady

„Nasze życie nie jest jednym wielkim pojedynkiem” czyli wywiad z Adamem i Tatą!

Adama i Tatę Jacka zapewne większość z was kojarzy z pojedynków, które przeprowadzając na swoim kanale. Jednak jak sami podkreślają w wywiadzie, nie chcą być szufladkowani tylko i wyłączenie w kategorii filmów z serii „versus”.

vStars: Na samym początku chciałbym zapytać o początki waszego kanału. Wiem, że sam kanał powstał z Twojej inicjatywy i miał być początkowo czysto vlogerski, ale w pewnym momencie przyłączył się do niego Twój tata. Jakie były Twoje myśli? Wiedziałeś, że uda wam się osiągnąć sukces czy wprost przeciwnie obawiałeś się, że może to być kompletna klapa?

Adam i Tata: Na samym początku nie myślałem o tym żeby osiągnąć jakiś sukces, bardziej skupiałem się na tym żeby była to pamiątka życiowa wrzucona na serwery youtube i nigdy nie zniknęła. Jak zaczynały pojawiać się komentarze, w których ludzie pisali, że chcą więcej Taty w kolejnych filmach to od tamtego momentu już wiedziałem, że może coś z tego być. Jak widać filmy do dzisiaj kręcę z Tatą i liczba widzów rośnie, więc wiem że to jest to.

vS: Vlogi, Vlogami lecz to wasz kanał, na którym przeprowadzacie pojedynki między sobą wzbudza największe zainteresowanie. Pierwszy kanał był jakby kolebką waszych pojedynków, lecz są na nim również liczne vlogi, natomiast na drugim kanale znajdują się już tylko i wyłącznie filmy z cyklu „versus”. Rozumiem, że to jest w tej chwili waszym głównym celem?

AiT: Po castingach „Można inaczej” zostaliśmy tak jakby zaszufladkowani, do kręcenia tej serii. Robiliśmy próby z innymi seriami, ale wyświetlenia były mniejsze, czyli zainteresowanie spadało. Myślimy teraz jakby tę tendencję odwrócić, bo pomysłów mamy sporo, ale starzy widzowie chcą tylko VS-ów. Stopniowo będziemy przyzwyczajać widzów do tego, że nasze życie nie jest jednym wielkim pojedynkiem…

vS: Między wami jest 30 lat różnicy, czy zdarzało się tak, że ta różnica wieku powodowała między wami konflikty, różnice zdań w odniesieniu zarówno do życia jak i nagrywania filmów?

AiT: O dziwo, nie ma między nami konfliktów spowodowanych różnicą wieku. Tata ciągle powtarza, że pamięta jak był w moim wieku i rozumie zarówno moje mniejsze doświadczenie życiowe, jak i to że czasy się zmieniają. Jeśli chodzi o nagrywanie filmów, to nieraz mamy odmienne zdania, ale nie można tego nazwać konfliktami.

vS: Pytanie do Adama. Jak Twoi rówieśnicy zareagowali, gdy zobaczyli wasze wspólne produkcje? Gratulowali czy raczej wyśmiewali?

A: Najbardziej w tym wszystkim wyczuwalna była zazdrość wśród znajomych, ale jednak gratulowali, były momenty gdzie wyśmiewali dany film, ale ogólnie to raczej trzymają kciuki za dalsze sukcesy.

vS: Pytanie do Pana Jacka. Domyślam się, że dzięki waszej wspólnej pasji możecie spędzać ze sobą dużo więcej czasu. Jednak nie obawia się Pan, że z biegiem lat może być go coraz mniej? W jednym z wywiadów mówił Pan, że przez ostatni czas Pan się nie zmienił natomiast Adam bardzo wydoroślał, czy jest Pan spokojny o waszą wspólną przyszłość?

Tata Jacek: To Adam się uparł, że zrobi wszystko, abym nie musiał tak ciężko pracować, a tym samym abym miał więcej czasu wolnego, który będę mógł poświęcić tej właśnie pasji, czyli-filmikom na YT. Idziemy w tym kierunku. Choć jestem sceptyczny do tego pomysłu i zostawiam za sobą otwartą furtkę, to coraz bardziej zaczynam rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi i kto wie, czy Adam nie spełni swojego kolejnego marzenia.

vS: Co dalej planujecie? Wszyscy wiemy, że aby utrzymać się na polskim YouTube trzeba cały czas zaskakiwać swoich widzów. Macie jakieś asy w rękawie na najbliższą przyszłość?

AiT: Mamy pomysły, które czekają tylko na swoją kolej.

vS: Gdybyście mogli cofnąć czas, co zmienilibyście w sposobie prowadzenia swojego kanału?

AiT: Wiele rzeczy chciałoby się zmienić w życiu, ale historii naszego kanału nie zmienilibyśmy to jest nasza prawdziwa historia.

Zapraszamy na kanał Adama i Taty na YouTube!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top