Newsy

MeetUp Poznań już wkrótce!

Całkiem niedawno, ponieważ około pół miesiąca temu, obył się Meet Up. Było na nim napraaaawdę wiele osób, więcej, niż rok temu. Prezes Cupsell wyszedł dziś z nową iniciatywą. Pod koniec wakacji odbędzie się… kolejny Meet Up!

Na Meet Up we Wrocławiu było wiele znanych osobistości (Galeria z Meet Up 2014). Jak możemy zobaczyć na zdjęciach, czy filmach impreza się naprawdę udała. Prezes Cupsell, który dopiero „rozwija się” na Polskiej scenie, chce dojść do jak największego grona osób. A że jest również Prezesesem, przychodzi mu to z wielką przyjemnością!

30 sierpnia w Starym Browarze w Poznaniu odbędzie się cała impreza. W tym miejscu odbyło się już sporo YouTube’owych imprez, chociażby zwykłych spotkań z widzami. Impreza odbędzie się na niewielkiej scenie, oraz będzie kilka paneli dyskusyjnych. Wstęp będzie darmowy dla wszystkich. Oczywiście, jak to impreza YouTube’owa, nie może się odbyć bez znanych osobistości! Będą między innymi Daniel(DeeJayPallaside), Marek z Moniką(AdBuster i Lemoniada) czy Łukasz(Mandzio).

Ta impreza nie będzie tak duża, jak oficjalny Meet Up. Jedyne, co może się wielu osobom nie podobać to to, że 1 września jest rozpoczęcie roku szkolnego. Jednak dla chcącego nic trudnego! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top