Newsy

Znamy datę tegorocznego MeetUp @IEM! Już niedługo!

MeetUp @IEM

Warto przyjść i spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami! Nasza ekipa również będzie obecna na wydarzeniu, by specjalnie dla Was przygotować relację i wywiady z vlogerami.

Poznaliśmy datę tegorocznego spotkania z vlogerami! MeetUp @IEM 2017 odbędzie się na początku marca. Fani będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Podczas Intel Extreme Masters

MeetUp to największa impreza poświęcona spotkaniom z YouTuberami. Co ciekawe, ma ona miejsce podczas jeszcze większego wydarzenia – Intel Extreme Masters, który już 5. rok z rzędu odbędzie się w Katowickim spodku. Intel oraz ESL po raz kolejny umożliwią podziwianie e-sportu na żywo. To właśnie tutaj najlepsi gracze z całego świata zmierzą się w turniejach poświęconych Counter-Strike: Global Offensive, Starcraft II: Legacy of the Void, a także League of Legends. W tym roku pula nagród wynosi około 2,5 miliona złotych. Jest to największa suma w historii tego wydarzenia. Event będzie podzielony na dwa bloki. Pierwszy odbywać się będzie w dniach 25-26 lutego, a drugi od 3 do 5 marca. I to właśnie przez dwa ostatnie dni marcowego spotkania, 4.03. i 5.03 – w weekend, odbędzie się MeetUp @IEM.

MeetUp @IEM – Wstęp darmowy!

Spotkanie z YouTuberami rywalizować będzie o popularność z turniejami CS:GO i Starcraft rozgrywanymi na IEM’ie w tym samym czasie. Z twórcami będzie można się spotkać w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, w Sali Balowej. Budynek ten ma bezpośrednie połączenie ze Spodkiem, w którym odbywa się główne wydarzenie. Program MeetUp’u nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na pewno pojawią się w jego trakcie panele Q&A, podczas których fani będą mogli zadawać pytania swoim ulubionym twórcom, a także koncerty YouTuberów.

Wstęp na MeetUp @IEM, ku uciesze widzów, jest całkowicie darmowy, a jedynym problemem jest limit wejść i dłuuugie kolejki. Stąd pojawiła się możliwość kupna biletów early access. Wydzielone zostaną też specjalne strefy służące do bliższego spotkania z YouTuberami, ale aby zyskać do nich dostęp, należy zakupić bilet premium. Dystrybucja prowadzona będzie na ticketpro.pl. By jej nie przegapić i by być na bieżąco z uaktualnianym programem imprezy i listą twórców, którzy się na niej pojawią, zachęcamy do dołączenia do oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

Warto przyjść i spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami! Nasza ekipa z Katowic również będzie obecna na wydarzeniu, by specjalnie dla Was przygotować relację i wywiady z vlogerami. Widzimy się na miejscu!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top