Newsy

Medium biznesowe o polskich youtuberach-milionerach

Powszechną wiedzą jest, że obecnie YTuber nie zarabia mało. Wręcz przeciwnie, zarobki osób z pierwszej setki przekraczają średnią krajową, a osoby pierwsze na liście zarabiają taką kwotę co parę dni. To jest bardzo ciekawy temat, ponieważ przy niewielkim nakładzie pracy(w porównaniu do innych zawodów) można dorobić się majątku.

Bloomberg Businessweek Polska opublikował bardzo ciekawy artykuł, w którym porusza kwestię sukcesu Sylwestra Wardęgi, rozsławionego na skalę światową dzięki „połączeniu” psa i pająka w jedno ciało. O tym jak szybko Wardęga rozwinął się dzięki owemu filmowi nie muszę chyba opowiadać, sami możecie przeczytać w artykule napisanym przez Jerry’ego. Dzięki całej tej akcji mogliśmy zobaczyć Sylwestra w telewizji na wielu stacjach, na przykład kilkukrotnie w Wiadomościach, czy nawet u Kuby Wójewódzkiego. Media puściły nawet plotkę o teoretycznej możliwości wsadzenia Wardęgi do pudła!

Artykuł, o którym wcześniej wspomniałem, porusza w niewielkim stopniu politykę kanału oraz mówi na temat sukcesu, jaki odniósł. Możemy także przeczytać kilka słów na temat „5 Sposobów na”, którzy od zera osiągnęli już prawie milion subskrybentów, a wcale od YTube nie zaczynali. Pomimo, iż artykuł jest długi, warto go przeczytać całego. Wnosi bardzo dużo informacji i ciekawostek, a także możemy poznać skróconą genezę powstania „5 Sposobów na”. Bloomberg Businessweek Polska odwalili kawał dobrej roboty, ale nie ma się co dziwić, w końcu to doświadczony portal. Pozdrawiam!

———-KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO ARTYKUŁU———-

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top