Poznajmy

Karol Rogowski vs. matura z fizyki – darmowy kurs na YouTube

matura z fizyki

Karol Rogowski to bogaty w zdolności fizyczne, acz młody jegomość, który jest hostem interesującego nas kursu kenis.pl. Brzmi jak wydawanie pieniędzy? Absolutnie nie, wszystko to w obrębie kanału YouTube.

Matura z fizyki wg wielu jest aktem masochizmu. Decyzja o wstąpieniu w szeregi bojowników, mających przejąć spuściznę Newtona, Keplera czy Ohma, urasta do rangi szalonej. Umiejętność żonglowania wzorami i znajomość praw rządzących Wszechświatem budzi respekt i zapowiada świetlaną przyszłość w świecie techniki. Problem pojawia się, gdy nic z tej fizy nie czaimy i nawet nie wiemy, gdzie szukać, żeby zacząć.

Matura z fizyki? Jest jeszcze nadzieja

Wielu z tych śmiałków siła grawitacji sprowadziła na ziemię z odpowiednim przyspieszeniem. Nagle okazało się, że z głowy ulatuje cała motywacja i pozytywne nastawienie, a wiedza z fizy niestety ich nie zastępuje. Okazało się być trudniej niż na podstawach, nauczyciel nie mówi w Twoim języku, a wzory to tylko kute na pamięć hieroglify? W sumie lepiej byłoby nauczyć się samemu, zamiast wykładać kasę na korki, ale przy podręczniku zasypiasz, a w necie jest tego tyle, że nie wiesz, gdzie zacząć. Spoko, rozwiązanie pojawiło się w zeszłe wakacje i brzmi – Karol. Większość materiału dla liceum zaprezentowana przez tego bohatera w jednym kursie pewnie niejednemu maturzyście uratuje tyłek.

Twój przenośny nauczyciel

Karol Rogowski to bogaty w zdolności fizyczne, acz młody jegomość, który jest hostem interesującego nas kursu kenis.pl. Brzmi jak wydawanie pieniędzy? Absolutnie nie, wszystko to w obrębie kanału YouTube.

Kłaniam się, Karol Rogowski.
Matma, fiza, nie zagadka, ogarniam lepiej niż Twoja matka.

Do dyspozycji są 102 filmy, z którymi można regularnie przyswajać fizykę, czując się jak na lekcji marzeń. Herbatka, kocyk i zabawny nauczyciel, potrafiący bez spiny wlać wiedzę do głowy. Oczywiście, żadne cuda nie będą się działy bez naszego wkładu pracy, ale matura z fizyki z Karolem to lepsze połączenie niż matura z fizyki bez Karola. Jeżeli po chwili rozpaczy znaleźliście w sobie znowu motywację, to warto byłoby zaaplikować na ekran Rogowskiego. W mniej niż godzinę lekcyjną pokaże teorię z całego działu, a następnie porozwiązuje zadania, wszystko tłumacząc. Dzięki temu nie tylko wiesz, co robić, ale też zbliżasz się do zrozumienia tego, co robisz.

Matura z fizyki to nie jedyna okazja do spędzania czasu z naszym mędrcem – studenci, wysoko mierzący gimnazjaliści czy po prostu każda osoba, której to potrzebne, również się ugoszczą. Pozwolę sobie zaprosić wszystkich w progi klasy, w której może doznasz olśnienia. Ja odwiedzam ją dość często, ciesząc się, że ktoś postanowił postawić jej gospodarza przed kamerą.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top