Newsy

Masterczułek trolluje widzów

Pamiętacie filmik na kanale Wapniaka, na którym YTberzy trollują ludzi po spotkaniu Meet-Up? Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Wczoraj na dodatkowy kanał Wapniaka trafił film z kompilacją trolli Masterczułka.

Od MU w Poznaniu minęło już ponad 3 miesiące. Od tego czasu odbyły się inne spotkania, choćby MU we Wrocławiu czy Hoop Likes Festival w Gdańsku. Jednak Poznańska impreza była wyjątkowa ze względu na to, iż była to największa impreza tego typu w Polsce. Ludzie cały czas miło wspominają tamte wydarzenia oraz oglądają filmy ze spotkania.

Mniej więcej w tym samym czasie na YT nastąpił niewielki przełom – Czułek pokazał twarz. Zamaskowany Ninja przez 3 lata utrzymywał status legendy, ponieważ wszyscy go znali, jednak nikt go nie widział. Jeśli ktoś jeszcze nie poznał twarzy Dezyego, zapraszam do jednego z jego teledysków. Jaki związek ma ta impreza z Czułkiem?

Po imprezie powstało wiele scen trollowania przechodniów przez YTberów. Nasze „Gwiazdy” podchodziły do losowych osób, prosząc je o autograf. Stąd właśnie znamy Roziego, czy możemy się dowiedzieć jak wygląda Skkf. Niektórzy nawet dołączają się do zabawy, udając znanych twórców! Zachęcam do obejrzenia poniższego materiału. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top