Newsy

Marek „AdBuster” Hoffman komentuje Piotra „BonusaBGC” Witczaka

Na prywatnym profilu AdBustera pojawił się wpis, w którym YouTuber wyraził swoją nieprzychylną opinię na temat internetowego celebryty BonusaBGC. Marek Hoffman napisał: „Nie rozumiem zainteresowania firm Bonusem BGC. Ok, o odżywkach Babson Labs nigdy bym nie usłyszał, gdyby nie Bonus. Ale teraz nigdy, przenigdy nie kupię nawet batonika z ich logo, bo mam lekko mówiąc niesmak patrząc na typa, który zasłynął tarzaniem się w swoich rzygach, a teraz wyciera sobie ryj takimi markami jak Samolewski Gym, czy Ankos Zapasy…”. (Zachowano oryginalną pisownię.)

Źródło

Marek chyba nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo aktywną i sporą grupę fanów posiada Piotr BonusBGC Witczak. Mówi się, że nie ma złej reklamy. Każdy sposób na promocję jest dobry, jeżeli przynosi zamierzone efekty. Jak ktoś obserwuje działalność internetową Piotra, to firma Babson Labs nieprzerwalnie inwestuje w jego rozwój i coraz więcej innych sponsorów się wokół niego pojawia. Oznacza to, że firmom się to opłaca, bo gdyby taka forma reklamy przynosiła straty, to już dawno zrezygnowaliby ze współpracy z Piotrem.

Bonus przestał pić, imprezować, zajmuje się sportem na poważnie, co jest godne pochwały. BGC w pewien sposób motywuje młodych ludzi i zachęca do zmiany trybu życia, powoli zapominamy, jak zasłynął, choć ciągle podgrzewa atmosferę swoimi bardzo popularnymi w Internecie hasełkami. Można się dziwić, można go mieszać z błotem, ale należą mu się brawa za to, co poniekąd nieświadomie osiągnął.

Najwidoczniej AdBuster prosi się o luja z całej epy prosto w swoją twarz. Ciekawie wyglądałaby konfrontacja tych dwóch panów. Może organizacja typu KSW, Night of Champions, ktokolwiek się odezwie i zaproponuje to obu zawodnikom? Przypominamy, że w jednym ze swoich ostatnich filmików Marek informował o tym, że wkrótce stoczy poważną  walkę w formule MMA, w nie byle jakiej federacji, nie podał żadnych szczegółów. Możemy się jedynie domyślać, o jaką federację chodzi i z kim przyjdzie się zmierzyć AdBusterowi. Niemniej życzymy mu owocnych treningów i trzymamy kciuki. Może chodzi o walkę z Bonusem na KSW? Coraz więcej organizacji stawia na tak zwane „freak fight”, bo one przynoszą największą oglądalność i są najbardziej rozchwytywane. Ludzie domagają się krwi celebrytów.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top