Poznajmy

Ojciec, sportowiec i fotograf – poznajmy Marcina Mazura

Marcin Mazur to dobry znak dla YouTube w Polsce

Rodzina, internet, sport, rozwój i zdrowie – tymi pięcioma określeniami Marcin Mazur przedstawia odwiedzającemu to, co może znaleźć w tej części Internetu.

Marcin Mazur prawie jak Kuba Błaszczykowski

Twórców, którzy otwarcie opowiadają o swojej rodzinie pokazując przy tym jej priorytet dla vlogera, nie znajdziemy zbyt wiele na polskim YouTube. Jednym z nich jest znany wszystkim Rock (Remigiusz Maciaszek), który był jednym z ojców wideoblogowania w naszym kraju. Do nielicznego grona rodzinnych YouTuberów dość niedawno dołączył Marcin Mazur – ojciec dwójki dzieci, sportowiec i fotograf.

„VLOG O ŻYCIU” – MARCIN MAZUR

Vlogerów jest na YouTube coraz więcej. Nie dotyczy to jedynie Stanów Zjednoczonych będących swoistym prekursorem dla twórców na całym świecie, w tym Polski. Nasza, rodzima, swojska odsłona YouTube’a na szczęście też nie jest wypełniona jedynie let’s playerami i streamerami. Na pytanie: „Jakich znasz vlogerów na polskim YouTube?” automatycznie wysuwa nam się na myśl Remigiusz Maciaszek i Krzysztof Gonciarz. O ile ten pierwszy jest zapoczątkował wideobloga w naszym państwie, to ten drugi wzniósł tę formę tworzenia treści na niezwykle wysoki poziom. Marcin Mazur ma jednak swój własny pomysł na siebie, który na razie się sprawdza. O sobie mówi następująco:

„Cześć! Mam 40 lat i od ponad 200 dni nagrywam codziennie vlogi 🙂 Jestem fotografem mody, mężem i przede wszystkim ojcem dwóch wspaniałych synów. W swoich vlogach poruszam problemy życia codziennego oraz mówię o swoich zainteresowaniach: fotografii, gotowaniu, marketingu, mediach społecznościowych. Daję przykład, że nie warto być cwaniakiem czy oszustem oraz pokazuję błędy, które popełniam tak jak każdy człowiek, a w moich filmach nie ma przekleństw.”

Rodzina, internet, sport, rozwój i zdrowie – tymi pięcioma określeniami autor kanału przedstawia odwiedzającemu to, co może znaleźć w tej części Internetu. Rodzinne ciepło od zawsze jest przyjaźnie traktowanie przez społeczność, szczególnie gdy ukazywane jest w sympatycznej atmosferze. Na wielu produkcjach twórcy zobaczymy sceny ze spożywaniem zdrowej żywności. Bardzo dobry sposób na potencjalną zmianę nawyków przyszłych widzów. Marcin Mazur momentami może nawet przypominać Kubę Błaszczykowskiego. Szczególnie, gdy do treści YouTubera doliczymy sprawy związane ze sportem i dietą.

KIM WŁAŚCIWIE JEST TEN CAŁY MARCIN MAZUR?

Jedną stronę Marcina już poznaliśmy – YouTuber o bogatej wiedzy, którego priorytetem jest rodzina i rozwój. Ojciec dwójki dzieci prowadzi również agencję fotograficzną specjalizującą się w dość szerokim zakresie – od ślubów po zdjęcia reklamowe produktów czy odzieży. Pasję do fotografowania możemy też odczuć oglądając materiały Marcina. Dbałość o detale i odpowiednie kadry są tutaj na porządku dziennym. Mogłoby się wydawać, że mamy przyjemność widzieć połączenie Rocka z Krzysztofem Gonciarzem. Po feedbacku widowni możemy być pewni jednego: kurtyna dla vlogerów w Polsce dopiero się odsłania.

Partnerem serwisu jest OSnews.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top