Newsy

Małe porażki Wardęgi

Wiele osób pokładało duże nadzieje związane ze startem dwóch nowych kanałów Sylwestra Wardęgi.  Sam Wardęga dawał nam pobudki do takiego myślenia. W pewnej konwersacji ze znanym wszystkim dobrze AdBusterem, polski prankster przekonywał swojego kolegę z branży o przyszłym sukcesie swoich nowych kanałów. Niestety, jego przypuszczenia się nie sprawdziły.  Krulestwo oraz Dragon nie przebiły się jak do tej pory na polskiej scenie YouTube, i wiele wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości nic nie zmieni ich przeciętnej pozycji w sieci.

Sylwester, człowiek o wielu zainteresowaniach, najwyraźniej stwierdził, że chce robić coś więcej niż tylko pranki. I tak oto wpadł na pomysł stworzenia dwóch kanałów, zupełnie od siebie różnych. Na początku powstało Krulestwo. Ciężko wytłumaczyć jednym słowem jaka jest konwencja tego kanału.  Chyba sam Sylwester tego do końca nie wie.  Początkowo na Krulestwie dominowało wspólne granie w gry z  innymi gwiazdami YouTube. Swoje epizody mieli m.in Martin oraz SKKF. Następnie przyszła pora na kręcenie vlogów, poruszających różną tematykę.  Było trochę gadki o dramie z Dakanem, innym razem kilka słów o sukcesie Spider Doga. Ogólnie bez rewelacji, szczególnie jeżeli chodzi o wyświetlenia oraz suby. Jedynym filmem, dzięki któremu Krulestwo mogło trochę bardziej zaistnieć w sieci była pewna sprzeczka z policją, która przekroczyła pułap miliona widzów.

Kolejnym nowym dziełem Wardęgi był sportowy kanał, Dragon. W tym przypadku będzie jeszcze mnie do napisania niż w poprzednim akapicie, a to za sprawą małej aktywności „trenera policji”. Początkowo mogło się wydawać, że Dragon może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ciekawym pomysłem było zmienienie swojego wizerunku ze strony Sylwestra, i stanie się sportowym trenerem. To mogło się udać. Kto wie może nawet wiele osób skusiło by się do rozpoczęcia treningów?  Niestety problemem został sam bohater tego tekstu, któremu brakuje większych chęci i zaangażowania do prowadzenia swojego nowego kanału.

Cóż, losy nowych „dzieci” Sylwestra nie toczą się zdecydowanie po jego myśli.  Pomimo zupełnie innych konwencji, Krulestwo oraz Dragon łączy jedno- niska popularność.  Mało wskazuje na to, że wkrótce się to zmieni. My natomiast ze swojej strony możemy dodać, że czekamy na kolejne pranki Wardęgi, których w ostatnich tygodniach nie jest za dużo. Sylwester, wróć!

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top