Newsy

Magic of Y zagości u Ellen DeGeneres?

Ellen Degeneres

Film z dwunastoma najlepszymi sztuczkami pojawił się na portalu Facebook. Dlaczego nie na YouTube? To proste – na fejsie łatwiej jest udostępniać materiał, dotrzeć z nim do większej ilości internautów i zapoczątkować efekt kuli śnieżnej (viral), a co za tym idzie, zwrócić na siebie uwagę Ellen.

Znany iluzjonista – Y – założył się z Łukaszem Jakóbiakiem o to, kto pierwszy zagości w programie Ellen DeGeneres. Aby przybliżyć się do wygrania zakładu, zwrócił się o pomoc do swoich widzów. 12 grudnia, na facebookowym fanpage’u kanału Magic of Y, opublikował film, w którym chwali się swoimi dwunastoma najlepszymi sztuczkami. Aby pomóc mu w osiągnięciu celu, należy go udostępnić i oznaczyć w poście Elen DeGeneres, aby zwiększyć szansę na to, że ta go zauważy. Czy popularnemu youtuberowi uda się dopiąć swego?

Kim jest Ellen DeGeneres?

Jeżeli interesuje was zagraniczny showbiznes, prawdopodobnie słyszeliście o Ellen. Jest to amerykańska aktorka, scenarzystka i laureatka prestiżowej nagrody Grammy. Swoją karierę rozpoczynała od stand up’u, następnie grała w sitcomach. W filmie animowanym pt. Gdzie jest Nemo użyczyła swojego głosu rybce, która cierpiała na amnezję – Dory. Od 2003 roku prowadzi własny talk-show The Ellen DeGeneres Show. Ponadto, w 2010 roku, była jurorem w programie American Idol. W 2016 roku została odznaczona przez Baracka Obamę Medalem Wolności. Oprócz tego jest lesbijką, a także działaczką na rzecz praw osób LGBT. Jej program uznawany jest za jeden z najpopularniejszych na świecie, a co za tym idzie, aby zostać do niego zaproszonym trzeba być albo światowej klasy gwiazdą pokroju Adele, Bruno Marsa czy Taylor Swift, albo wyróżniać się unikatowym, niecodziennym talentem.

Jak można pomóc?

To proste. Youtuber utworzył wydarzenie, w którym wszystko dokładnie objaśnił:

Jakiś czas temu założyłem się z Łukaszem Jakóbiakiem dla zabawy o to komu z nas pierwszemu uda się być u Ellen. Traktowałem to raczej w formie żartu, ale czemu by nie spróbować.
Nazywam się Y i robię magię. 12/12 opublikuję kompilację efektów magicznych, bardzo wizualnych bez użycia efektów kamery. Was potrzebuję by pomóc mi dotrzeć z tym filmem do Ellen. Każdy kto dołącza do wydarzenia, deklaruje, że udostępni 12/12 ten film i oznaczy w poście Ellen DeGeneres oraz da #MagicofYonEllen. Tym sposobem na pewno uda się zwrócić jej uwagę!

Oprócz satysfakcji z faktu, iż polski twórca będzie gościem w znanym talk-show, chętni do pomocy mogą zyskać coś jeszcze. Iluzjonista zorganizował konkurs:

Wśród osób, które dołączą do wydarzenia oraz udostępnią film, o którym powyżej, rozlosuje 12 talii kart Y v1, których nie można już nigdzie kupić oraz jeden niepocięty arkusz tych samych kart. Jeśli dołączy do wydarzenia 1000 osób podwajamy stawkę i rozlosujemy 24 talie i 2 arkusze niepocięte które nigdy nie były w sprzedaży. Do dzieła!

Film z dwunastoma najlepszymi sztuczkami pojawił się na portalu Facebook. Dlaczego nie na YouTube? To proste – na fejsie łatwiej jest udostępniać materiał, dotrzeć z nim do większej ilości internautów i zapoczątkować efekt kuli śnieżnej (viral), a co za tym idzie, zwrócić na siebie uwagę Ellen. Na kanale Magic of Y pojawiły się także dwa filmy promujące akcję. Autor prosi o aktywność: dodawanie łapek w górę i komentarzy. Dlaczego jest to tak istotne? Ma to związek z polityką serwisu. Filmy, pod którymi widzowie wykazali duże zaangażowanie, mają większą szansę na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top