Newsy

Łukasz Jakóbiak zauważony przez USA

Jakóbiak u h3h3

„Musisz znać granice społeczne – to co robisz, to są symptomy choroby psychicznej” – powiedział o Jakóbiaku Ethan z h3h3Productions

O tym, że Łukasz Jakóbiak spreparował swoją obecność w show prowadzonym przez Ellen DeGeneres, wiedzą już chyba wszyscy, którzy choć trochę interesują się światem YouTube’a w Polsce. No właśnie – w Polsce. Ostatnio dowiedzieli się też o tym ludzie ze Stanów i okolic za sprawą vloga h3h3Productions.

Ellen? Jakóbiak? O co chodzi?

Na początku marca dowiedzieliśmy się, że największym marzeniem Łukasza Jakóbiaka jest bycie gościem u Ellen. W związku z tym, wierząc metodzie wizualizacji, vloger wynajął pomieszczenie, aktorkę i nagrał swoją wersję odcinka show, w którym jest gościem. Miało to pokazać jak silna jest metoda umiejscawiania się w pozycji, do której się dąży. Wizualizacja ma sprawić, że będziemy spełniać swoje marzenia. Sztuczne show u Ellen miało być wysyłane do prowadzącej różnymi metodami i przez gigantyczną liczbę osób. Okazało się, że być może informacja o tym, iż istnieje ktoś taki jak Łukasz Jakóbiak dotrze do Ellen, ale nie w taki sposób jakby on tego chciał.

h3h3Productions o Łukaszu

Ethan Klein z h3h3Produtcions wstawił 16 marca film „Polish Guru fakes being on Ellen Show”, w którym wraz ze swoją żoną Hilą oglądają oryginalny film Jakóbiaka. Jak można było się tego spodziewać, z każdą minutą było coraz gorzej. YouTuber z USA nie zostawił na Polaku suchej nitki. Już sam początek zapowiada mocną krytykę:

„Ten film jest jak śmiertelna dawka promieniowania. Na początku czujesz się dobrze, ale będziesz martwy za 3 dni”

Potem nastąpiła część właściwa filmu, a opinia Amerykanów na temat Łukasza zaczęła spadać spiralą w dół. Z każdym wydarzeniem zarejestrowanym na filmie Ethan wraz z żoną coraz bardziej nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

„To nie jest motywacja, to thriller psychologiczny”

„Powinien siedzieć w więzieniu, to jest poje**ne”

„On jest nikim więcej jak tylko profesjonalnym prześladowcą”

Film został zakończony zdaniem:

„Musisz znać granice społeczne – to co robisz, to są symptomy choroby psychicznej”

Film otrzymał w 99% oceny pozytywne, więc jak widać nawet Polacy popierają Ethana, a nawet przepraszają za niego świat, dodając, że nie wszyscy Polacy tacy są. Komentarzy było tyle, że samo h3h3 dodało odpowiedź:

„Polscy przyjaciele – nie musicie przepraszać, wiemy że to nie wasza wina :D”

Czy wideo Łukasza Jakóbiaka dotrze do Ellen? Prawdopodobnie już dotarło, ale jakoś nie jestem przekonany, że wyniknie z tego coś pozytywnego.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top