Poznajmy

Lubisz się bać? Polish Creepypasta!

W dzieciństwie byłeś fanem Gęsiej Skórki? Cierpisz na niedobór dobrych horrorów? Zaprosiłeś na noc dziewczynę i chciałbyś ją lekko przestraszyć? Poznaj Polish Creepypasta!

W dzieciństwie byłeś fanem Gęsiej Skórki? Cierpisz na niedobór dobrych horrorów? Zaprosiłeś na noc dziewczynę i chciałbyś ją lekko przestraszyć? Poznaj Polish Creepypasta!

Czym są creepypasty? Zapytajmy Wikipedii:

Krótka, fikcyjna historia, rozpowszechniana za pomocą internetu, która ma na celu przestraszyć czytelnika. Mimo że creepypasty zazwyczaj nie są oparte na faktach, to są często opisywane w sposób bardzo realistyczny, by zwiększyć uczucie strachu.

Brzmi ciekawie prawda? Na tym kanale znajdziemy prawie 300 filmików ze strasznymi historiami. Największym plusem jest unikatowość wielu historii. Twórca nie ogranicza się tylko do klasycznych, znanych wszystkim, opowieści. Ciekawym zabiegiem jest możliwość przesłania autorowi własnej creepypasty, dzięki czemu większość z nich jest opublikowanych tylko na tym kanale.

Autor opisuje Polish Creepypasta następująco:

Jeśli cenisz straszne historie i wiesz czym są creepypasty, trafiłeś doskonale. Nazywam się Marcin i prowadzę kanał Polish Creepypasta. Połóż się, zgaś światło i włącz jedną z moich historii jesli chcesz dziś zapomnieć o śnie. Możesz również napisać dla mnie swoją własną pastę, jeśli uważasz, że jesteś w tym dobry. Dobrej nocy…

A Ty, masz ochotę się trochę pobać? 🙂

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top