Newsy

Kuba Klawiter – technologiczne podsumowanie roku!

Kuba Klawiter

Luźna forma, cięty humor oraz lekki erotyczny podtekst w niektórych wypowiedziach świadczy o tym, że Kuba Klawiter świetnie czuje się w roli youtubera.

Kuba Klawiter to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych dzięki swojej osobowości prezenterów TVN Turbo. W telewizji prowadzi program „Nowy gadżet”, w którym opowiada o nowinkach technologicznych. Wiele osób może o tym nie wiedzieć, ale Kuba rozwija także własny kanał na YouTube, który już niebawem przekroczy 200 tyś. subskrybentów.

Tech Week – technologia, gadżety i cycki

Kuba Klawiter na łamach swojego kanału prezentuje technologiczne nowinki, pokazuje najnowsze gadżety, opowiada o wpadkach marketingowych dużych producentów, ale przede wszystkim, przedstawia rzetelne recenzje sprzętu. W jego ręce najczęściej trafiają deskorolki z zasilaniem elektrycznym, smartfony, a także drony. Program ten prowadzony jest „na własną rękę” bez zaangażowania telewizji, co widać na pierwszy rzut oka. Luźna forma, cięty humor oraz lekki erotyczny podtekst w niektórych wypowiedziach świadczy o tym, że Kuba Klawiter świetnie czuje się w roli youtubera, który nie tylko komentuje bieżące zmiany na rynku technologii, ale również pełnią swobody stara się wzbudzić wśród swoich widzów uśmiech i garść pozytywnych emocji.

Jego flagowy program – Tech Week – doczekał się już kilku serii. Nie jest to oczywiście nic dziwnego, skoro każdy film oglądany jest przez setki tysięcy widzów. Ośmielę się stwierdzić, że jest to jeden z najpopularniejszych – o ile nie najbardziej popularny – internetowy program o technologicznych gadżetach na polskim YouTube. Ostatni, piąty sezon Tech Week’a zakończył się 20 listopada. Na szczęście nie jest to jego koniec. Kuba Klawiter zapowiedział już kolejne odcinki!

Tech Year 2016 – podsumowanie roku

Tymczasem, dwa dni temu, na kanale Kuby opublikowany został film pt.: Tech Year 2016, który jest krótkim, niespełna dziesięciominutowym podsumowaniem najważniejszych technologicznych newsów tego roku. W zestawieniu Klawiter poruszył temat m.in.: NetFlix’a, popularnych ostatnio gimbali do kamer i telefonów czy chociażby dronów – zarówno tych od GoPro jak i DJI. Nie obyło się również bez informacji nt. wybuchających smartfonów oraz najnowszych modeli telefonów od Google. Wszystko dokraszone ciętym żartem wyszło jak zawsze, czyli świetnie!

Kuba Klawiter nie jest jedyny

Na YouTube programy technologiczne cieszą się duża popularnością. Nie każdy jednak może zająć się tym tematem. Do tego potrzebna jest duża wiedza i rozeznanie. Osobiście, oprócz kanału Kuby, szczerze polecam kanał TestHubPL prowadzony przez znanego vlogera – Szafę, który ma również prywatny kanał: MocnyVlog. Alternatywnym kanałem będą również VideoTesty, na którym znajdziecie recenzje, testy i dziesiątki poradników z branży IT.

A Was jaka technologiczna nowinka zaskoczyła najbardziej w tym, kończącym się już roku? – piszcie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top