Newsy

Książka Lekko Stronniczych

Każdy, kto poważnie traktuje YTube jako pracę, przenosi ją na inne źródła: facebook, instagram, twitter czy wszystkie inne możliwości. Bywa też tak, że autorzy piszą blogi czy prowadzą inne formy dzieł piśmienniczych. Niektórzy nawet piszą książki…

Znacie Krzysztofa Gonciarza? Pamiętacie, jak wydał własną książkę? Ja pamiętam. Nie miałem jej co prawda w rękach, ale pamiętam, jak Krzysiek z dnia na dzień zyskał duże uznanie w oczach innych. Książka, pomimo niewielkiego nakładu, osiągnęła spory sukces. Mowa tu oczywiście o Wybuchających Beczkach. Od tamtego momentu scena YTube rozwinęła się bardzo i pomimo, że twórców jest wielu, to książek od nich jest niewiele.

Pod hasłem „książka” nie zawsze kryją się przymiotniki „poważna” czy „nudna”. Książka Lekko Stronniczych, zatytułowana „Lekko Stronniczy – jeszcze więcej”, zawiera w sobie wiele cennych informacji dotyczących programu. Zawierające 304 strony dzieło utrzymane jest w dalszym ciągu w lekkim nastroju, jak to był przedstawiony kanał. Karol i Włodek w swojej książce pozwolą odbiorcy odprężyć się i zagłębić w tajniki swojego wieloletniego projektu. Czytając, dowiemy się jak to było na początku, zajrzymy poza kulisy programu, poznamy wiele cennych informacji dotyczących internetowego biznesu, a przede wszystkim jeszcze bardziej poznamy autorów.

Premiera odbędzie się w listopadzie. Będę czekał z niecierpliwością na pojawienie się książki w księgarni, ponieważ stanie się moją główną atrakcją na półce (zaraz po książkach od matematyki). Zachęcam do kupna! Pozdrawiam!

Lekko Stronniczy – jeszcze więcej

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top