Newsy

Gonciarz o swoich tegorocznych sukcesach – twórcy podsumowują 2016!

Krzysztof Gonciarz

Krzysiek osiągnął ogromny sukces na Patronite, który zapoczątkował tzw. Efekt Gonciarza – w ślad za nim podążyli inni twórcy starający się o finansowe wsparcie publiczności. Gdy przyjechał do Polski, na spotkania z nim przybywały tłumy.

Krzysztof Gonciarz to 31-letni twórca internetowy, którego chyba nie trzeba żadnemu z naszych czytelników szczegółowo przedstawiać. Dzięki swojej działalności na YouTube zdobył ogromną popularność. Początkowo kojarzony był głównie z serią Zapytaj Beczkę prowadzoną na swoim komediowym kanale. Jednak to jego seria Daily Vlogów zrobiła największą furorę i uczyniła Krzyśka trendsetterem oddziałującym na mniejszych YouTuberów.

Rok pełen wrażeń

Na początku stycznia 2016 roku Krzysztof Gonciarz poleciał do Hong Kongu, aby właśnie tam nakręcić pierwszy odcinek swojej nowej serii tworzonej przy współpracy z firmą Intel – Sztuka składania historii. Potem wszystko zaczęło iść ku lepszemu – rozwinięty kanał komediowy pozwolił mu na promocję nowego projektu, sygnowanego swoim nazwiskiem. Wraz z rozpoczęciem tworzenia Daily Vlogów Gonciarz pozwolił poznać się swoim widzom niemal jako ich przyjaciel i coraz częściej zakulisowo przedstawiał im działalność swojej firmy, która zajmuje się – oczywiście w Tokio – jak nietrudno się domyślić, produkcją wideo. Bardzo często określany jest on mianem podróżnika. W ubiegłym roku odwiedził Koreę Południową, Tajwan oraz Sri Lankę. Przez pewien czas przebywał również w Colorado i w Nowym Meksyku. YouTuber osiągnął także ogromny sukces na Patronite, który zapoczątkował tzw. Efekt Gonciarza – w ślad za nim podążyli inni twórcy starający się o finansowe wsparcie publiczności. Poza tym Krzysztof Gonciarz jako pierwszy Polak współpracował ze Snapchatem relacjonując koncert w globalnym MyStory. Gdy przyjechał do Polski, na spotkania z nim przybywały tłumy.

Krzysztof Gonciarz podsumowuje 2016 rok

W przeddzień nowego roku Krzysztof Gonciarz opublikował na swoim kanale film podsumowujący jego działalność w 2016. W materiale zawarte są chronologicznie wszystkie najważniejsze wydarzenia z jego życia. Krzysiek opowiada w nim o rzeczach przyjemnych oraz o tym jak zmagał się z przeciwnościami losu i ostatnią sytuacją związaną z jego sklepem Naeba, o którym pisaliśmy w tym artykule.

Krzysztof Gonciarz bez wątpienia inspiruje wielu początkujących twórców internetowych. Swoje materiały stara się tworzyć z wielka starannością. Duży nacisk kładzie na jakość, a co za tym idzie, używa wysoce profesjonalnych kamer, obiektywów, mikrofonów, statywów, oświetlenia itd. Gdy nagrał jeden ze swoich odcinków daily vloga smartfonem, w którym oprowadzał widzów po Kazimierzu Dolnym, udowodnił jednak, że nie sprzęt jest najważniejszy. Liczą się bowiem też umiejętności. Gonciarz zapowiada, że 2017 rok będzie bogaty w nowe doznania, zarówno dla niego samego, jak i jego fanów. Nie możemy się doczekać!

Inni YouTuberzy też nagrali swoje podsumowania!

Gonciarz nie jest oczywiście jedynym YouTuberem, który postanowił w ten właśnie sposób podsumować 2016 rok. W bardzo podobnej formie zaprezentował swoje dotychczasowe przeżycia m.in. Martin Stankiewicz.

Natomiast Naruciak, Littlemonster96, PLKDamian czy chociażby Vroobelek, podsumowali swoją ubiegłoroczną działalność w nieco inny sposób – bardziej statycznie, opowiadając o swoich dokonaniach i projektach, w które zamierzają się w przyszłości zaangażować.

Szymon Czekaj & Ksawery Tyzo

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top