Newsy

Kotwicz charytatywnie!

W święta spędzaliśmy czas z rodziną, razem życząc sobie szczęścia i zdrowia. Bo przecież to właśnie zdrowie jest najważniejsze w naszym życiu, jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy i powinniśmy być tego świadomi.

Nie wszyscy jednak mieli tyle szczęścia by być w stu procentach zdrowym. Dlatego ważne jest to, aby nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Sebastiana przedstawiać nie trzeba, dobrze wiemy, że lubi pomagać innym. I właśnie z tego powodu jutro o godzinie 10 odbędzie się specjalny 48 godzinny stream na jego kanale Twitch.tv. Wszystkie pieniądze, które zostaną zebrane podczas streamu zostaną przekazane ośmioletniemu Dawidowi z Rzeszowa, któremu zaraz po urodzeniu lekarze musieli amputować nogę, aby chłopak przeżył.

Proteza, której potrzebuje kosztuje 30 tysięcy złoty, nie jest to tania rzecz, ale na pewno ułatwi Dawidowi życie. Sam uważam, że należy pomagać, bo jeśli czyni się dobro to prędzej czy później ono do nas wróci. Poniżej zamieszczam filmik, w którym Sebastian zdradza więcej szczegółów związanych z akcją.

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top