Relacje

Konrad Wallenrod, mielonka i ananas.

Czy Multi wolałby mieszkać z Izakiem czy Gimperem? Czy Kotarski był kiedyś młody? MeetUp 2016 w pigułce.

Czy Multi wolałby mieszkać z Izakiem czy Gimperem? Czy Kotarski był kiedyś młody? MeetUp 2016 w pigułce.

Ponad 150 youtuberów zjawiło się dziś w Hali Stulecia we Wrocławiu ku uciesze 10 000 uczestników eventu. Fani mogli spotkać na żywo m.in. ambasadorów wydarzenia (reZi, Multi, JDabrovsky), Poszukiwacza czy Miecia z kanału mietczynski, który gotując danie z mielonki, cukinii, ananasa i makaronu zrecenzował książkę Konrad Wallenrod.

program yt

Na przybyłych czekało wiele atrakcji, takich jak stoisko PlayStation z możliwością przetestowania okularów VR, stoiska z ubraniami, ale, przede wszystkim, występy sceniczne gwiazd polskiego internetu. To właśnie w czasie odpowiadania na pytania quizowe Multi stwierdził, że to Izak, a nie Gimper, byłby idealnym współlokatorem. Quiz zawierał także grę, która polegała na odgadnięciu jak wyglądali Youtuberzy w dzieciństwie. To wtedy okazało się, że Radek Kotarski był kiedyś dzieckiem!

programgryTuż obok, wielbiciele Counter Strike’a, mieli okazję obserwować mecz pomiędzy Sferis Pride a YouTube Heroes. Mogli także spróbować swoich sił i wziąć udział w turnieju. Oprócz tego, czekały na nich również konkursy.

Przy okazji Meetupu zorganizowano panel Biznes & Media. Chętni, którzy zapisali się wcześniej, mogli wysłuchać prelekcji na temat wpływu i wykorzystania wideo marketingu i jego korzyści dla klientów biznesowych. Ekspertami z tej dziedziny byli m.in. Ula Szymczyk reprezentująca markę Coca – Cola czy Kamil Glenszczyk z Google.

Impreza przebiegła spokojnie i bez żadnych zakłóceń czy obsuw czasowych, relacja foto już wkrótce!

Raissa & Hugo

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top