Newsy

Koniec waśni między Bonusem BGC i Tede?

Bonus BGC złożył na swoim oficjalnym Facebook’u życzenia Tedemu z okazji jego wczorajszych urodzin! Uczynił to również w komentarzu na Facebook’u Tedego i dodał bardzo pokojowy post.

Bonus BGC napisał u siebie na fanpage’u: „beef is beef ale wszystkim życzę najlepszego nawet swoim wrogom. pozdro TEDE . Najlepszego z okazji wczorajszych urodzin, Ty też mi życzyłeś ostatnio dobrze. Pozdrowienia !!! Nie ma już o co się kłócić„. Po paru godzinach dodał kolejny post: „Chcę aby nastał pokój na świcie. Jestem dobrym człowiekiem o dobrym sercu. Nie chcę wojen i innych rzeczy. Jestem zwykłym szarym człowiekiem, aż płakać mi się chce. Kocham całą Polskę i cały świat. Rodzina dla mnie najważniejsza!!!”

Treść wpisu pod postem TDF’a była następująca: „Chcę aby nastał pokój na świcie. Jestem dobrym człowiekiem o dobrym sercu. Nie chcę wojen i innych rzeczy. Jestem zwykłym szarym człowiekiem, aż płakać mi się chce. Kocham całą Polskę i cały świat. Rodzina dla mnie najważniejsza!!!„. Tede nie odpowiedział jeszcze na życzenia, ale pamiętamy jak on świętował urodziny Bonusa (wideo poniżej).

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top