Newsy

Koniec programu Lekko Stronniczy

Wszystko się kiedyś kończy, i tak po czterech latach dobiega końca program lekko Stronniczy, jeden z najdłużej produkowanych programów na polskim YouTube. Za Lekko Stronniczymi i ich widzami prawie 4 lata, 1000 odcinków, 4 akcje charytatywne i wiele więcej.

Nie oglądałem LS’a od samego początku i chyba nie widziałem wszystkich odcinków, ale jest to jeden z najdłużej oglądanych przeze mnie programów i ostatnie 2-3 lata mojego życia, więc oglądając wczoraj relacje na żywo z klubu Chwila gdzie kręcony był tysięczny odcinek, czułem się tak jak niektóre osoby oglądające ok miesiąc temu ostatni emitowany w Polsce odcinek Mody na sukces. Karol i Włodek na pewno nie znikną z internetu i za jakiś czas zobaczymy ich osobno albo w duecie ale to nie będzie już to samo. A w poniedziałek i tak pewnie sprawdzę czy nie ma nowego odcinka Lekko Stronniczy, choć w tej chwili sam nie wiem czy chciałbym żeby koniec LS’a był żartem.

 

Lekko Stronniczy był jednym moich ulubionych programów i codziennie czekałem na nowy odcinek, więc pewnie jeszcze nie raz, tak jak pewnie więcej osób, wrócę do starych odcinków. Zapraszam do obejrzenia ostatniego odcinka lub całej relacji z wczorajszego wydarzenia i jakby to powiedział Karol Paciorek do zobaczenia w 1001 odcinku.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top