Newsy

Koniec kawalerskiego życia Dakanna?

Dakann, który znany jest nam z „Piątek – the series” czy też z  „Czarnych Owiec” bierze ŚLUB! 20 czerwca Kierownik dodał zdjęcie Dakanna sprzed kilku/kilkunastu lat, pod którym napisał, że „Dzisiaj kończy się beztroski etap jego kawalerskiego życia:>”

Ponadto Kierownik zachęcił do pozostawiania na tablicy „mistrza życia i fana puzzli” życzeń: „Tymczasem zapraszam do zajebania walla na profilu Dakanna możliwie najbardziej popierdolonymi życzeniami, jakie dacie radę złożyć/wymyślić. Niech poczuje moc internetu nasz kochany Grzesio :DDD”

Oto kilka życzeń ze ściany Dakanna:
„Dakann All The Best 🙂 teraz tylko czekać na małe owieczki ;)”
„Drogi Grzesiu, jak by to powiedział Barney Stinson zaciskasz sobie sam pętle na szyi a potem odsuwasz sobie sam taboret spod nóg, no ale cóż skoro twoja partnerka akceptuje twój cięty język, ogólne wyjebanie na wszystko i zamiłowanie do szkocji to musi być jednak miłość. Także w związku z twoimi zaślubinami i weselem o którym ekipa warsaw shore może tylko pomarzyć podczas szmacenia się w tv życzę ci żeby twoje „założenie obroży na szyję przez wybrankę twego serca” odbiegało od tego co powtarzają mi koledzy którzy mają już kilka lat pożycia małżeńskiego. Zatem na zdrowie i niech się dzieje wola nieba.
Sto lat młodej parze ”
„Kiedyś 3 pizze sam, dziś jedna we dwoje :<. Powodzenia Dakann!”

Również serwis Vstars.pl życzy Dakannowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze! 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top