Poznajmy

Kim jest Rob$on, ten błyskotliwy przystojniak z YouTube?

Rob$on, kinomaniak

Rob$on potrafi zrobić śmieszne wstawki czy rozbawić publiczność, ale nie robi tego poprzez machanie łapami, przeklinanie co drugie słowo czy nawiązywanie do erotyki. Można wręcz powiedzieć, że są to żarty „na poziomie” – nie odstraszają.

Na pierwszy rzut oka kanał Roberta może wydawać się taki, jak każdy inny – uważany za przystojniaka chłopak coś tam gada do kamery. Niemniej, po bliższym przyjrzeniu się temu twórcy widać, że swoją błyskotliwością i humorem wyróżnia się spośród tłumu. Przed Wami Robert Rob$on Kołodziejczyk!

Kim właściwie jest Rob$on?

Sam o sobie pisze: „Kiedy miałem 2 lata, obejrzałem pierwszą część Harrego Pottera na kasecie. Od tego czasu kocham filmy i chcę się w nich realizować”. Nie ukrywa się przed światem – jest szczery i tak też odpowiada na pytania zadawane przez widzów. I to właśnie „Askowe Pytania!” są jedną z najpopularniejszych serii na kanale Roberta. Odszedł on od tradycyjnego Q&A, gdzie widzowie zadawaliby pytania pod filmami albo na Facebooku i poszedł krok w bok, bo na z lekka zapomniany już ASK.fm.

Na podstawowe pytania o sobie Robert odpowiedział wprost na swoim tumblrze. Reszta zagwozdek, które nurtują publiczność Rob$ona, poruszana jest w jego filmach. Chcecie znaleźć się na jednym z nich? Zadajcie mu pytanie na Asku.

Dlaczego kanał Rob$ona wart jest uwagi?

Według mnie to, co odróżnia Roberta od reszty Yotuberów z podobnym kontentem na kanale, to głównie brak głupkowatości. Rob$on potrafi zrobić śmieszne wstawki czy rozbawić publiczność, ale nie robi tego poprzez machanie łapami, przeklinanie co drugie słowo czy nawiązywanie do erotyki. Można wręcz powiedzieć, że są to żarty „na poziomie” – nie odstraszają. Kolejną ważną i dość atrakcyjną w zawartości playlistą na kanale Rob$ona jest seria „Odcinki o książkach”. Bez spojlerów, bez zbędnego, nużącego opisywania. Są to opinie, a nie recenzje, co jest dosyć istotne. Tego typu odcinki faktycznie zachęcają do sięgnięcia po omawiany tom, a nie sprawiają, że widz prędzej zaśnie niż ruszy się do pobliskiej biblioteki.

Pisząc o kanale Roberta nie mogę nie wspomnieć też o serii „Odcinki o filmach”. Jak widać nawet w opisie kanału – kinematografia jest pasją youtubera. Rob$on recenzuje filmy, seriale, odpowiada na pytania widzów – nie zamyka się na jeden rodzaj „mówienia o filmach”. Nie zamyka się również na widzów i nawet w tej serii widać ich znaczny wpływ – jego interakcja z audiencją jest ponadprzeciętna, subskrybentów kanału Rob$ona śmiało można nazwać jego współprowadzącymi.

Szczerość przyciąga kobiety

Youtubowy przystojniak dał złapać się naszemu sekretarzowi redakcji, Ksaweremu Tyzo, i odpowiedział mu na proste, ale ważne pytanie…

KT: Jak to robisz, że skradłeś serce tylu widzkom?

Rob$on: Bardzo ciężko wyjść mi na skromną osobę odpowiadając na takie pytanie (śmiech). Myślę, że koleś, który publicznie współczuje dziewczynom w ich comiesięcznych cierpieniach ma duże szanse wzbudzenia w nich sympatii. Płeć piękna, według statystyk, to aż 92% mojej publiczności. 

Młody, szczery i otwarty człowiek to magnes na płeć piękną. Do tego dodatkowym atutem może być uroda youtubera, ale stawiajmy przede wszystkim na charyzmę. Wszak uroda przemija, charakter pozostaje.

Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do śledzenia kanału Rob$ona!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top