Newsy

Kierownik i Dakann parodiują Wardęgę i Kotarskiego w nowym programie

Parę dni temu ruszył nowy kanał Dakanna i Kierownika, w którym w ironiczny sposób prowadzą program informacyjny. Dezinformacje, bo tak nazywa się ich projekt, ruszył z wielkim hukiem!

Kierownik i Dakann znani są z programu CzarneOwce, w którym to poruszają ciekawe, a czasem i prowokujące tematy, prowadząc je na kształt zwykłego vloga. Przez ponad rok działania na swoim kanale zgromadzili 60 tysięcy widzów, a suma wyświetleń to aż 4 miliony! Show, którego są prowadzącymi, podbiło serca ludzi, niczym żydowscy wykształceni posady.

Marek „Hit” Leer, prowadzący Dezinformacje, w bardzo przejrzysty sposób przedstawia nam wydarzenia z ostatnich dni. Parodia prawdziwych programów telewizyjnych jest bardzo ciekawa – oprócz głupich żartów, można dostrzec w tym jak telewizja naprawdę działa, pokazując nam wszystko to, co jest niepotrzebne, zarazem ukrywając sprawy, które powinny wyjść publicznie.

Oglądając Dezinformacje bez trudu dostrzeżemy parodię dwóch znanych YouTuberów – Wardęgi i Radka Kotarskiego. Usłyszymy tam o sukcesie ich kanałów oraz ich problemach. Usłyszymy również szokujące wieści o smutnym autobusie bez kół, a także sekrety polityków. Mimo wszystko, najbardziej w oczy rzuca się… kobieta tańcząca w tle.

W ciągu godziny po premierze pierwszego materiału kanał zyskał 2500 subskrybentów, a w tej chwili ta liczba wynosi około 8 tysięcy. Kierownik i Dakann na swoim fanpage;u Czarnych Owiec zaznaczają, iż projekt Dezinformacje jest całkowicie niezależny od „CzO”. Co ciekawe, niecałą dobę po wydaniu pierwszego odcinka, wylądował on na JoeMonster.org!

Zapytaliśmy Kierownika o plany dotyczące tej serii. Dowiedzieliśmy się, że twórcy planują m.in. zapraszać do projektu mniej znanych polskich twórców internetowych. W grę wchodzą również autorzy spoza „mainstreamu”. Któremu twórcy przyjdzie odgrywać jakąś rolę w Dezinformacjach? O tym powinniśmy się przekonać już wkrótce!

Zachęcam wszystkich do obejrzenia ostatniego wydania Dezinformacji, a także do polubienia Vstars.pl na Facebooku. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top