Newsy

Kids React To Mutant Giant Spider Dog

Mutant Giant Spider Dog Sylwestra Wardęgi osiągnął niebagatelny wynik ponad 120 milionów wyświetleń. Film o psie przebranym za pająka jest znany niemalże na całym świecie. Pojawił się w wiadomościach w kilku stacjach telewizyjnych i stąd nie powinna dziwić jego obecność w programie Kids React.

Na kanale „TheFineBros” powstaje seria „Kids React  to…”, w której najmłodszym prezentowane są produkcje takie jak na przykład viralowe nagrania, klasyczne filmy, seriale czy gry, których nie znają młodsze pokolenia, ale też zadaje się dzieciom różne „dorosłe” pytania, czy daje im do zabawy przedmioty z poprzedniej epoki ,takie jak na przykład klasyczny GameBoy. Program polega na tym, by sprawdzić reakcję dzieci, a później zadaje się im pytania związane z tematem. Program osiągnął nie- mały sukces i powstały pokrewne serie takie jak „Teens React” jak i „Elders React”, które mają podobną formułę.

Podczas prezentacji wypowiedzi dzieci u dołu ekranu wyświetlane są ciekawostki na omawiany temat. Żeby nie zdradzać za wiele, zapraszamy do oglądania „Kids React To Mutant Spider Dog”

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top