Poznajmy

Kanada i USA oczami kierowcy!

Od dziecka pasjonowałem się ogromnymi ciężarówkami, zestawami, które poruszają się każdego dnia po naszych drogach. Życie jednak przewidziało dla mnie inny scenariusz i swoją miłość musiałem ograniczyć do gier komputerowych o tej tematyce i śledzenia nowinek w internecie.

Każdego dnia przeglądam YouTube w poszukiwaniu ciekawych kanałów poświęconych życiu kierowcy ciężarówki zarówno tej wirtualnej oraz prawdziwej. Zawsze podobało mi się to, z jaką pasją Ci ludzie opowiadają o tym, co robią, ile czasu poświęcają, aby pokazać w jak najciekawszy sposób przeciętnemu zjadaczowi chleba swój świat.

Niedawno natknąłem się na kanał Rafała Zazyniuka, zobaczyłem parę filmów, poczytałem jego bloga i zostałem na dłużej. Pewnie zapytacie, co sprawiło, że postanowiłem poznać bliżej Rafała? Mianowicie sposób, w jaki prowadzi swoje truckvlogi, w żywy sposób opowiada o tym gdzie jedzie, z czym, dlaczego ta trasa wygląda w ten sposób a nie inny. Ogromna ilość ciekawostek z pracy kierowcy ciężarówki w USA i Kanadzie i bardzo dobre ujęcia z trasy.

Oprócz tego Rafał za pomocą swoich materiałów sprawia, że człowiek oglądający je ma wrażenie jakby był częścią jego życia, że razem z nim pokonuje codzienne wyzwania. Czytając wpisy na jego blogu można zobaczyć jak bardzo zdrowe podejście ma Rafał do codziennych trudności. Nikogo nie udaje, jest sobą a to w obecnych czasach nie jest zbyt często spotykane.

Jeśli tak samo jak ja interesujecie się transportem drogowym, to zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z kanałem Rafała Zazyniuka!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top