Newsy

JKM i Gimper w Brukseli

9 października zarząd Kongresu Nowej Prawicy ogłosił konkurs, w którym zwycięzca pojedzie razem z nim do Brukseli. Konkurs miał trwać do soboty, jednak wyniki zostały ogłoszone 24h później. Jak myślicie, kto wygrał?

Konkurs trwający 3 dni był bardzo prosty: należało napisać w komentarzu dlaczego jesteś sympatykiem Kongresu Nowej Prawicy. Wzięło w nim udział niecałe 3 i pół tysiąca osób, a zwycięzców było tylko dwóch, którzy zostali wybrani w dwóch kategoriach: największa ilość polubień oraz najlepszy komentarz.

Na podium stanęły dwie osoby wybrane według wyżej wymienionych wytycznych. Tomasz Działowy według ilości polubień (ponad 4 tysiące) oraz Justyna Jaruzel za najlepszy komentarz. Warto wziąć pod uwagę, iż konkurs ogłoszono 9 października, a nagrodą jest wyjazd do Brukseli… 4 dni później. Nie jestem do końca przekonany, czy data 13-15 października widniejąca na zdjęciu odnosi się do terminu wyjazdu, jednak wszystko na to wskazuje.

gimperknp

Gorąco gratuluję zwycięzcom konkursu i życzę im miłego pobytu w Brukseli, zmasakrowania jak największej ilości lewaków oraz pieniędzy, ponieważ pieniędzy nigdy nie jest za wiele.

P.S. Justyna Jaruzel nie ma żadnego związku z Wojciechem Jaruzelskim, coby nie wywołać wojny politycznej w komentarzach. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top