Poznajmy

Jakbyniepaczeć, ogarniamy seriale

Jakbyniepaczeć

Kaja i Janusz to ktoś, kto zna się na rzeczy i potrafi w ciekawy sposób, bez przynudzania i przede wszystkim BEZ SPOILERÓW przekazać serialomaniakowi parę przydatnych informacji.

Jakbyniepaczeć to kanał rzeczywiście z paczeniem ściśle związany. Jeżeli szukacie rzetelnych i dobrze poprowadzonych recenzji seriali, możecie już przestać. Znaleźliście.

Po poradę do Kai i Janusza

JakbyniepaczećNie wiesz, czy warto zabierać się za ten serial, o którym wszyscy tak trąbią? Czy ma to, co może ci się spodobać? Co pojawi się w nadchodzących miesiącach? Czy Showmax jest lepszy niż Netflix? Top 10 najlepszych seriali? O co chodziło w tym sezonie? Mając takie zapytania trafiliście w punkt.  Szukasz porady – szukaj jej na tym kanale. Ugościsz się. Niby wszystko o tym samym, ale jednak różnorodnie i z dobrym doborem tematów. Cud, miód i malinki!

Jakbyniepaczeć, ogarniamy seriale

Ogarniamy seriale to grupa na Facebooku gromadząca prawie 7000 zwolenników filmów w wersji kilkudziesięciogodzinnej. To dobre miejsce na rozmowę o ulubionych seriach czy punkt wyjścia do bycia dobrze poinformowanym o serialach. Serialach na poziomie oczywiście, bo jak czytamy w opisie:

Jakbyniepaczeć to grupa (…) poświęcona tylko dobrym serialom 🙂

Tak więc, jeżeli chcesz być jeszcze bardziej na bieżąco w tym bogatym świecie bohaterów, z którymi się zżywamy i historiami, które tkwią nam w głowie przez długi, długi czas – zasubskrybuj Kaję i Janusza. Jakbyniepaczeć, to dobry wybór!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top